Zamknij

Kogel-Mogel: Katarzyna Skrzynecka w odważnej stylizacji na planie. "Ile ważą te rzęsy"? [FOTO]

28.07.2020 11:34
Katarzyna Skrzynecka
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Katarzyna Skrzynecka zagra w kolejnej odsłonie filmu "Kogel-Mogel". Gwiazda pokazała zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym pozuje w stylizacji swojej bohaterki. Ekstremalnie długie rzęsy i kiczowaty styl to znak rozpoznawczy bohaterki granej przez Katarzynę Skrzynecką.

Katarzyna Skrzynecka w odważnej charakteryzacji na planie filmu "Kogel-Mogel"

Katarzyna Skrzynecka zagra w 4. odsłonie filmu "Kogel-Mogel". Aktorka wcieli się w postać Marlenki Wolańskiej, żony Piotrusia. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Macieja Zakościelnego. Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z planu zdjęciowego, na którym została wystylizowana w kiczowate ubrania i makijaż.

"Na planie filmowym. MARLENKA WOLAŃSKA żona PIOTRUSIA, otulona w złoto, lamparty i jakby luksusowy nowobogacki kicz POWRACA, przypuszczając zmasowany atak MEGA RZĘS szczebiotu oraz.... ...??? NIEOBLICZALNYCH EFEKTÓW spotkania z Gościem SPECJALNYM .podobny gust w MANICURE nieprzypadkowy" - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Uwagę fanów szczególnie zwróciły ultradługie i gęste sztuczne rzęsy. Mimo że Katarzyna Skrzynecka na co dzień dość mocno maluje się, większość fanów domyśliła się, że taki kiczowaty wizerunek to efekt filmowej charakteryzacji. Agata Młynarska zapytała wprost, ile ważą takie rzęsy. Skrzynecka szybko odpowiedziała:  "Drugie tyle, co te tony sztucznego złota" - napisała.

Kogel-Mogel 4. Kiedy premiera filmu?

Przypomnijmy, że zdjęcia do 4. odsłony "Kogla-Mogla" ruszyły w połowie lipca. W filmie zobaczymy m.in. Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Macieja Zakościelnego, Dorotę Stalińską oraz Mariana Opanię. Dla Mariana Opani rola w "Koglu-Moglu" będzie zastrzykiem gotówki. Jeszcze niedawno aktor żalił się, że pandemia koronawirusa odbiła się na jego zarobkach.

 "Jak mi mija okres koronawirusa? Jest fatalnie. Odbiło się to na mnie bardzo finansowo, bo nie zarabiam, nie jest kolorowo. Nie mam żadnych propozycji filmowych ani serialowych"  - ubolewał Marian Opania w rozmowie z "Super Expressem". "Kogel-Mogel 4" trafi do kin w styczniu 2021 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl