Zamknij

„Rolnik szuka żony”: Rozstanie jednej z ulubionych par

Redakcja
27.02.2019 12:10
„Rolnik szuka żony”: Rozstanie jednej z ulubionych par
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Grzegorz i Dorota byli jedną z ulubionych par widzów programu „Rolnik szuka żony”. Ku rozczarowaniu fanów, z pozoru świetnie dobrani uczestnicy podjęli decyzję o rozstaniu. W wywiadzie rolnik zdradził, dlaczego podjęli taką decyzję.

Rolnik szuka żony” to randkowy program TVP, który zyskał wśród widzów ogromną popularność. Perypetie szukających miłości rolników i ich potencjalnych partnerek budziły wiele emocji, a czasem budziły spore kontrowersje. Kilku parom rzeczywiście udało się odnaleźć miłość, czego najlepszym przykładem są Małgosia i Paweł, którzy powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świetlaną przyszłość wróżono również związkowi Doroty i Grzegorza, którzy uważani byli za ulubieńców widzów. Rzeczywiście uczestnicy wyglądali razem pięknie i wiele wskazywało na to, że uczucie między nimi kwitnie. Niestety okazało się, że ich relacja nie przetrwała.

„Rolnik szuka żony”: Grzegorz nie jest już z Dorotą

Informację o rozstaniu przekazał Grzegorz podczas wywiadu udzielonego w programie „Pytanie na śniadanie”. Tematem odcinka były związki na odległość. Rolnik zdradził, że rozstali się z Dorotą na początku 2019 roku, a powodem była właśnie dzieląca ich odległość.

– Rozstaliśmy się z Dorotą na początku roku. Dzieliło nas dokładnie 650 km. Ona w Bieszczadach, a ja w Augustowie.

>>Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Para z rolnik szuka żony rozstała się
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Grzegorz przypomniał także, że podczas udziału w programie nie krył, że oczekuje od wybranki przeprowadzki.

– Od początku zaznaczałem w moich wizytówkach, że potrzebuję kobiety, która będzie mogła wprowadzić się do mojego domu, ponieważ gospodarstwo jest dla mnie bardzo ważne. Nigdy tego nie ukrywałem.

Tymczasem Dorota podkreślała, że wyklucza wspólne mieszkanie przed ślubem. Stwierdziła, że jest osobą bardzo religijną i życie bez ślubu byłoby grzechem. Najwyraźniej para nie brała jeszcze pod uwagę małżeństwa. Fani nie kryli zawodu z powodu rozstania swoich ulubieńców.

„Szkoda bo fajna z nich para była. Polubiłam ich. Szkoda, że zawsze, jak jakaś fajna para jest, to potem się rozstają” – podsumował jeden z internautów.

ROLNIK SZUKA ŻONY: Kiedy nowe odcinki programu?

RadioZET.pl/MF