Zamknij

"Kogel-mogel 4": padł pierwszy klaps! Co wydarzy się w tej części?

16.07.2020 22:08
Kogel-mogel
fot. Instagram/Kogel-mogel

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4": rozpoczęły się prace nad kontynuacją przygód Kasi. Pojawią się w nich zarówno nowi, jak i starzy bohaterowie. Co wydarzy się w tej części znanej polskiej produkcji?

"Kogel-mogel 4" to z pewnością jeden z bardziej wyczekiwanych polskich filmów - szczególnie po świetnym przyjęciu, z jakim spotkała się poprzednia część. Sukces "Miszmaszu" zaskoczył pewnie nawet samą Ilonę Łepkowską, która - jakby nie było - reanimowała wręcz tytuł popularny przed laty.

Kogel-mogel 4: ruszyły prace na planie!

Przypomnijmy, że "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" trafił do kin w styczniu 2019 roku, czyli po ponad 20 latach przerwy. Widzowie byli początkowo sceptyczni, ale ostatecznie trzecia część komedii stała się sukcesem. Nic dziwnego, że od razu pojawiały się pytania czy będzie kontynuacja. Ilona Łepkowska potwierdziła, a teraz mamy tego efekty. Pierwszy klaps padł a prace nad filmem "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" na dobre się rozpoczęły. Poinformowano o tym za pośrednictwem instagramowego profilu "Kogla-mogla".

"Przyjmijcie do aprobującej wiadomości - wracamy! To będzie istny koniec świata  #kręcimy #kogelmogel #film #kogelmogel4 #dziejesię #akcja" - taki komentarz znalazł się pod zdjęciem z planu.

Zdjęciem z planu podzieliła się także Anna Mucha, która gra w filmie jedną z ról:

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" - o czym będzie?

Jak zdradzała wcześniej scenarzystka, w produkcji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale pojawią się też nowi. Fabuła tradycyjnie kręcić się będzie wokół życia Katarzyny Solskiej. Póki co, nie znamy oczywiście szczegółów, wiadomo jednak, że miłość głównej bohaterki i profesora Wolańskiego rozkwitnie, tak jak Agnieszki i Marcina. Babcia Solska już nie będzie mogła się doczekać ślubu wnuczka, a pani Wolańska postanowi odmienić życie i tym razem trwać w celibacie. Jak się domyślamy, kiedy wszyscy się wreszcie spotkają, to nastąpi... koniec świata.

Póki co nie ma żadnych wieści o tym, kiedy może nastąpić premiera "Kogla-mogla 4", ale wielu fanów komedii z pewnością jej wyczekuje.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn/AS