Zamknij

"Kopciuszek": Camila Cabello na pierwszych zdjęciach z nowej aktorskiej wersji popularnej bajki

14.05.2021 12:52
"Kopciuszek": Camila Cabello na pierwszych zdjęciach z nowej aktorskiej wersji popularnej bajki
fot. Walt Disney Productions/Collection Christophel/East News

Camila Cabello stała się nowym Kopciuszkiem. Piosenkarka zadebiutuje na wielkim ekranie u boku takich gwiazd jak Pierce Brosnan! Co już wiemy o nowej wersji "Kopciuszka"? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

"Kopciuszek" to jedna z najpopularniejszych bajek dla najmłodszych, która w 2015 roku doczekała się aktorskiej wersji z Lily James i Richardem Maddenem w rolach głównych. Teraz tytułowa księżniczka powraca, jednak w innym wydaniu i z twarzą znanej piosenkarki, Camili Cabello.

"Kopciuszek" - Camila Cabello jako słynna księżniczka

Nowa aktorska wersja "Kopciuszka" będzie musicalową wariacją na temat dobrze nam znany z produkcji Disneya. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy młodej, ambitnej dziewczyny, której status społeczny nie pozwala na zrealizowanie marzeń. Jej upór i pomoc dobrej wróżki sprawiają jednak, że niemożliwe staje się możliwe.

W roli głównej zobaczymy debiutującą na ekranie piosenkarkę Camilę Cabello. Nie może zabraknąć również Księcia, w którego wcieli się Nicholas Galitzine ("Szkoła czarownic: Dziedzictwo") oraz jego ojca, który otrzymał twarz Pierce'a Brosnana. W obsadzie znaleźli się również: Charlotte Spencer i Maddie Baillio jako wredne przyrodnie siostry Kopciuszka, a także James Corden, Idina Menzel, Billy Porter, Minnie Driver, John Mulaney, Romesh Ranganathan, Missy Elliott, Tallulah Greive, Luke Latchman, Fra Fee, Beverley Knight i Marry Higgins.

"Kopciuszek" - kiedy premiera filmu z Camilą Cabello?

Reżyseruje Kay Cannon, która przed kilkoma laty zadebiutowała komedią "Strażnicy cnoty" z Johnem Ceną w jednej z głównych ról. Pierwotnie za produkcję miało odpowiadać studio Sony Pictures, jednak w wyniku perturbacji wywołanych pandemią COVID-19, prawa do dystrybucji przejął Amazon. "Kopciuszek" zadebiutuje na platformie we wrześniu 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com