Zamknij

Camila Cabello i Billy Porter w zwiastunie "Kopciuszka", jakiego jeszcze nie widzieliście [WIDEO]

04.08.2021 09:45
Camila Cabello i Billy Porter w zwiastunie "Kopciuszka", jakiego jeszcze nie widzieliście [WIDEO]
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video/ oficjalny plakat filmu "Kopciuszek"

"Kopciuszek" to jedna z najsłynniejszych bajek wszech czasów, jednak już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej, dość niekonwencjonalnej wersji. W sieci ukazał się pełny zwiastun musicalu z Camilą Cabello i musimy przyznać, że wygląda obiecująco.

Camila Cabello to znana piosenkarka, która stawia pierwsze kroki w karierze aktorskiej. Już wkrótce zobaczymy jej interpretację słynnej księżniczki Disneya w musicalu platformy Amazon Prime Video. Ten "Kopciuszek" będzie jednak inny niż poprzednie, uszyty na miarę swoich czasów. Zobaczcie zwiastun.

"Kopciuszek": Camila Cabello w niekonwencjonalnej wersji bajki Disneya [ZWIASTUN]

Kopciuszek w wykonaniu Camili Cabello zwie się Ella i nie jest młodą, przerażoną dziewczyną marzącą o balu i poślubieniu księcia z bajki. To ambitna i zaradna dziewczyna, która marzy o wielkiej karierze w świecie mody. Niestety jej sytuacja życiowa mocno utrudnia jej zadanie. Wtedy jednak na scenę wchodzi Wróżka chrzestna z sarkastycznym poczuciem humoru i różdżką, która sprawi, że Kopciuszek otrzyma szansę zrealizowania swoich marzeń. Przynajmniej w pewnym sensie.

Opublikowany zwiastun wyraźnie sugeruje, że nowy "Kopciuszek" będzie przewrotnym, niekonwencjonalnym dziełem, które z wyczuciem (i odpowiednią dozą humoru) wskaże bolączki dotychczasowych odsłon słynnej opowieści. Jeśli produkcja spełni obietnicę, którą niejako jest powyższa zapowiedź, czeka nas naprawdę przyjemny oraz przede wszystkim wartościowy seans

"Kopciuszek": kiedy premiera?

Za powołanie do życia nowego "Kopciuszka" odpowiada twórczyni serii "Pitch Perfect" - Kay Cannon. W roli głównej wystąpiła wspomniana już Camila Cabello, a na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Billy Porter, Idina Menzel, Nicholas Galitzine, Minnie Driver, James Corden i Pierce Brosnan.

Pierwotnie dystrybucją filmu miało zająć się studio Sony Pictures, które planowało wprowadzić film na ekrany kinowe. Niepewność związana z pandemią koronawirusa spowodowała jednak, że podjęto decyzję o odsprzedaniu praw Amazonowi. "Kopciuszek" wkroczy tanecznym krokiem do biblioteki platformy już 3 września 2021 roku.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com