Zamknij

Korona królów. Marta Bryła (królowa Anna) odchodzi z serialu

Redakcja
04.05.2018 06:58
Marta Bryła w roli królowej Anny
fot. Eastnews

„Korona królów” — złe wiadomości dla fanów produkcji TVP. Z serialem żegna się Marta Bryła, która wcielała się w rolę królowej Anny.

Korona królów. Marta Bryła (królowa Anna) odchodzi z serialu

Jak poinformował dziennik „Fakt”, już niedługo królowa Aldona Anna Giedyminówna (w tej roli Marta Bryła) umrze na rękach Kazimierza Wielkiego (Mateusz Król). To oznacza więc, że Marta Bryła odchodzi z serialu „Korona królów”. 

Marta Bryła potwierdziła odejście z serialu na swoim Instagramie. — Wczoraj padł ostatni klaps na planie pierwszego sezonu serialu „Korona Królów”, w tym moich aż 135 dni zdjęciowych!!!!! Ten rok to bez dwóch zdań największa przygoda życia, która mogła mnie spotkać. To co przeżyłam, ile się nauczyłam, jak wielu ludzi i szczerych przyjaciół znalazłam dzięki temu projektowi to najlepsze co mogło mi się przytrafić” — napisała młoda aktorka.

Zobacz także

Bryła podziękowała osobom, które zaangażowały ją w produkcję i wszystkim, których spotkała na planie.

— Wierzę w przeznaczenie i dziękuje losowi, że to właśnie ja dostałam szansę stworzyć tak ważną historyczną postać Aldonę Annę Giedyminównę Królową Polski! […] Bogatsza o wszystko co przez ten czas przeżyłam, ogromnie dziękuję CAŁEJ EKIPIE!!!!!!!! Kochani, jesteście wyjątkowi w każdym calu, silni, pracowici i zawsze pomocni! Jestem wdzięczna, że spotkałam się z takimi wspaniałymi ludźmi przy tym wyjątkowym dla mnie projekcie — podziękowała. 

Zobacz także

RadioZET.pl/SI