Zamknij

Kristen Stewart w świątecznej komedii z motywem LGBT. Oto zwiastun "Happiest Season" [WIDEO]

10.11.2020 11:07
Kristen Stewart w zwiastunie Happiest Season: świątecznej komedii z motywem LGBT.
fot. Rex Features/East News

Kristen Stewart została gwiazdą świątecznej komedii romantycznej "Happiest Season", opowiadającej o związku dwóch kobiet. W sieci ukazał się zwiastun i przyznajemy, że wygląda naprawdę obiecująco! Kiedy premiera filmu "Happiest Season"?

"Happiest Season" z Kristen Stewart w roli głównej ma być ciepłą i pouczającą historią o poczuciu akceptacji i potrzebie bycia sobą. Platforma Hulu zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu, który znajdziecie poniżej.

"Happiest Season" - zwiastun filmu świątecznego z Kristen Stewart 

Zwiastun filmu "Happiest Season" prezentuje się następująco:

"Happiest Season" opowie nam historię Abby i Harper - dwóch kobiet zakochanych w sobie do szaleństwa i żyjących w idealnym związku. Jednak, gdy zbliżają się święta, a wraz z nimi odwiedziny w domu Harper, Abby odkrywa, że jej ukochana nie wyznała bliskim prawdy o swojej orientacji. Czy ich związek przetrwa tę próbę?

Zobacz także

"Happiest Season" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Clea DuVall, która wraz z Mary Holland napisała również scenariusz. W rolach głównych zobaczymy Kristen Stewart i Mackenzie Davis. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się między innymi Mary Steenburgen, Victor Garber, Alison Brie, Aubrey Plaza i Dan Levy. 

Premiera filmu "Happiest Season" odbędzie się 25 grudnia 2020 roku na platformie Hulu

Zobacz także