Zamknij

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się

Judyta Wanicka
06.09.2019 14:03
Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

To koniec gejowskiej pary z programu „Królowe życia”. Gabriel Seweryn i Rafał Grabias postanowili się rozstać po 18 latach związku. W pierwszych odcinkach nowego sezonu wyjaśniło się, dlaczego ulubieńcy widzów nie mogą być dalej razem.

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie są już razem

„Królowe życia” wróciły na antenę TTV po wakacyjnej przerwie. Niestety już w pierwszych odcinkach na widzów czekała przykra niespodzianka. Sympatyczna para gejów, Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, postanowiła się rozstać. Tym samym potwierdziły się plotki o tym, że w związku projektantów od dłuższego czasu nie działo się najlepiej. Według wcześniejszych doniesień Seweryn i Grabias mieli rozstać się już kilka miesięcy temu.

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias – przyczyny rozstania

Dlaczego ulubieni bohaterowi programu „Królowe życia” postanowili zakończyć związek po 18 latach wspólnego życia? Sporo można wysnuć z fragmentu nagrania zamieszczonego na Instagramie Gabriela Seweryna. W rozmowie projektant wyznał, że wpływ na decyzję o zerwaniu miało życie w rozjazdach, a konkretnie fakt, że Rafał dzieli życie między Warszawą a Głogowem. Zaprzeczył jednak, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci.

Gabriel wyznał, że choć zdecydował się rozstać, były partner nigdy nie będzie mu obojętny.

Rafał nie jest mi obojętny i nigdy nie będzie, bo 18 lat życia razem to jest coś. Przeżyliśmy ze sobą różne chwile, i w dobrobycie i w ubóstwie. Pieniędzy nie mieliśmy, były różne ciężkie sytuacje – mówi.

Mimo wielkiego sentymentu byli kochankowie nie zamierzają na razie dawać sobie kolejnej szansy. W nowych odcinkach show Gabriel i Rafał będą próbowali ułożyć sobie życie na nowo. Obaj zamierzają wprowadzić do swojego życia szereg zmian, by nie rozmyślać o przeszłości. Jak wiadomo, nic tak dobrze nie działa na samopoczucie jak wizyta w salonie urody, dlatego Gabriel i Rafał w pierwszej kolejności postanowili poddać się zabiegom kosmetycznym.

Zagłosuj

Czy Gabriel i Rafał powinni do siebie wrócić?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW