Zamknij

"Kronika świąteczna 2" w pierwszej zapowiedzi. Kurt Russell powróci jako Święty Mikołaj

16.09.2020 10:20
Kurt Russell ponownie jako Święty Mikołaj w "Kronice Świątecznej 2"
fot. materiały prasowe Netflix

"Kronika świąteczna 2" to kontynuacja gwiazdkowego hitu od platformy Netflix. Kurt Russell powróci jako Święty Mikołaj, by ocalić Boże Narodzenie przed totalną katastrofą. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu, która zdradziła przy okazji datę premiery. Szczegóły znajdziecie poniżej.

"Kronika świąteczna 2" to kolejny film familijny, który wprowadzi nas w tym roku w świąteczny nastrój. Znów przyjdzie nam podziwiać, jak Kurt Russell w stroju Mikołaja, usiłuje ocalić Gwiazdkę. Czy mu się uda i jaki przeciwnik stanie na jego drodze? Przedstawiamy pierwsze szczegóły.

"Kronika świąteczna 2" - zwiastun i data premiery

Pierwsza zapowiedź filmu "Kronika Świąteczna 2" prezentuje się następująco:

Kate Pierce znów połączy siły ze Świętym Mikołajem, by stawić czoła złowieszczemu Belsnickelowi, który zagrozi zniszczeniem Bożego Narodzenia. W roli złoczyńcy wystąpi Julian Dennison, którego z pewnością kojarzycie z drugiej odsłony "Deadpoola". Jako Kate powróci Darby Camp

Zobacz także: Wzruszające filmy świąteczne: które warto obejrzeć przed Bożym Narodzeniem? 

W obsadzie filmu "Kronika Świąteczna 2" znaleźli się również Kimberly Williams i Judah Lewis, oraz oczywiście Goldie Hawn jako Pani Mikołajowa. Za reżyserię odpowiada Chris Columbus, twórca "Kevina samego w domu" i dwóch pierwszych odsłon "Harry'ego Pottera""Kronika Świąteczna 2" zadebiutuje na platformie Netflix 25 listopada 2020 roku.

Zobacz także