Zamknij

"Krwawe niebo": zobaczcie zapowiedź nowego horroru o wampirach od Netflixa [WIDEO]

08.06.2021 09:22
"Krwawe niebo": zobaczcie zapowiedź nowego horroru o wampirach od Netflixa [WIDEO]
fot. Stanislav Honzik/ materiały prasowe Netflix

"Krwawe niebo" to nadchodząca produkcja od platformy Netflix z Dominiciem Purcellem w jednej z głównych ról. Co wiemy o fabule i kiedy premiera horroru? Zobaczcie pierwszy teaser.

Świetne wieści dla horromaniaków i miłośników ekranowych krwiopijców - Netflix zaprezentował właśnie pierwszą zapowiedź swojego nadchodzącego horroru o wampirach. O czym opowie "Krwawe niebo"?

Zobacz także

"Krwawe niebo" - teaser horroru Netflixa

Pierwsza zapowiedź filmu "Krwawe niebo" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy pewnej kobiety, która cierpi na tajemniczą chorobę. Gdy samolot, którym podróżuje, zostaje przejęty przez terrorystów, główna bohaterka zmuszona jest ujawnić swój mroczny sekret i uwolnić wampirzycę, o której chciała zapomnieć. Wszystko po to, by ratować swojego ukochanego syna. 

W obsadzie znaleźli się między innymi Dominic Purcell ("Skazany na śmierć"), Graham McTavish, Roland Møller, Peri Baumeister, Chidi Ajufo, Sinead Phelps i Rebecca Dyson-Smith.

"Krwawe niebo" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Peter Thorwarth, a autorem scenariusza jest Stefan Holtz. Funkcję producenta pełni zaś Christian Becker. "Krwawe niebo" trafi do biblioteki Netflixa już 23 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix