Zamknij

Książę William i księżna Kate w nowym filmie o Harrym i Meghan. Jak dobrano aktorów?

20.07.2021 15:37
Kate i William
fot. Andy Buchanan/Press Association/East News

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest gorącym tematem w niektórych kręgach. Amerykańska telewizja postanowiła stworzyć film "Meghan i Harry: Ucieczka z Pałacu". Pokazano, jak będą wyglądać księżna Kate i książę William. Kiedy premiera?

Książę William i księżna Kate w nowym filmie o Harrym i Meghan. Książę Harry, dla dobra swojej małżonki, porzucił dworskie życie i przeprowadził się na drugi koniec świata, by odciąć się od - jak zapewnia - toksycznej rodziny królewskiej. To wydarzenie budzi niemałe emocje w plotkarskim świecie. Okazuje się, że interesuje również filmowców. Amerykańska stacja LifeTime TV postanowiła nakręcić o tym film. W nowym zwiastunie pokazano księżną Kate i księcia Williama. Kto się w nich wcielił i kiedy premiera?

Zobacz także: "Harry & Meghan: Escaping the Palace": zwiastun filmu o historii pary Sussex. Będzie kolejna afera?

Książę William i księżna Kate w nowym filmie o Harrym i Meghan. Jak dobrano aktorów?

To niemal pewne, że film "Harry i Meghan: Ucieczka z Pałacu" wywoła niemałe zamieszanie, a być może skandal. Amerykańska stacja postanowiła przyjrzeć się ostatnim wydarzeniom z życia rodziny królewskiej i przybliżyć historię księcia Harry'ego i jego amerykańskiej żony, aktorki Meghan Markle. Produkcja ma poruszyć temat wyprowadzki książęcej pary z pałacu, a następnie z Wielkiej Brytanii. Nie zabraknie też ich słynnego wywiadu, w którym opowiedzieli Oprah Winfrey o sekretach brytyjskiej rodziny królewskiej.

Co ciekawe - produkcja jest promowana hasłem "Nie wszystkie baśnie mają idealne zakończenie". Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu, w którym pierwszy raz ujawniono, jak będą wyglądać księżna Kate i książę William.

"Harry i Meghan: Ucieczka z Pałacu": kiedy premiera filmu?

Ujawniono datę premiery filmu "Harry i Meghan: Ucieczka z Pałacu". Jest ona przewidziana na 6 września 2021 roku.

Zobacz także"The Crown": twórcy mają problem z ukazaniem jednego wątku w nowych odcinkach

RadioZET.pl/Onet.pl

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska
Rozwiąż quiz

QUIZ: Lubisz "The Crown"? Sprawdź, jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska

Małżonkiem królowej Elżbiety II jest: