Zamknij

Księżna Kate w trzeciej ciąży. Kiedy rodzi?

Redakcja
13.03.2018 15:41
Księżna Kate
fot. Eastnews

Księżna Kate jest już w zaawansowanej ciąży. Poród tuż, tuż! Oto najnowsze zdjęcia ulubienicy brytyjskich mediów.

Księżna Kate w trzeciej ciąży. Kiedy rodzi?

Gdy kilka miesięcy temu potwierdzono informację, że księżna Kate Middleton jest w ciąży i że niedługo na świat przyjdzie trzecie dziecko książęcej pary, w mediach na całym świecie zawrzało. Jaka jest płeć dziecka? Jakie dostanie ono imię? A może to bliźniaki? Kiedy księżna rodzi?

EN_01309257_0103

Pytania o ciążę księżnej Kate wciąż się mnożną, a pałac Kensington konsekwentnie unika odpowiedzi. Wiadomo właściwie tylko jedno – księżna wygląda doskonale, a poród tuż, tuż. Media szacują bowiem, że księżna Kate urodzi trzecie dziecko już w kwietniu, prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

EN_01309257_0074

Będąca w trzeciej ciąży księżna Kate pojawiła się na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów w Londynie. To też pierwsze oficjalne wydarzenie, podczas którego Meghan Markle, przyszła żona księcia Harry'ego, pojawiła się u boku Królowej Elżbiety II. Przyszła żona Księcia Harry'ego wyglądała bardzo elegancko i skromnie.

Zarówno księżna Kate, jak i Meghan Markle wybrały na tę okazję klasyczną elegancję w wyrafinowanym stylu. Trzeba przyznać, że obie wyglądały znakomicie!

RadioZET.pl/SI