Zamknij

Bodo Kox - kto w jego filmie siedział w szafie? Pytanie z Milionerów [ODPOWIEDŹ]

Redakcja
29.08.2018 16:11
Milionerzy
fot. Screen Player.pl

Film Bodo Koksa pojawił się w jednym z pytań 110. odcinka "Milionerów". Na pytanie odpowiadał Szymon Wojtyra. Było to pytanie za gwarantowane 40 tysięcy złotych. O jaki film Bodo Koksa chodziło i kto był jego bohaterem? Kto w filmie Bodo Koksa szuka równoległych rzeczywistości, a przed tą, w której żyje, kryje się w szafie?

Kto w filmie Bodo Koksa szuka równoległych rzeczywistości, a przed tą, w której żyje, kryje się w szafie? Z tym pytaniem spotkał się pan Szymon Wojtyra w 110 odcinku "Milionerów". Uczestnik nie miał pojęcia, która z odpowiedzi jest poprawna, bo nie kojarzył filmu Bodo Koksa, o którym była mowa.

Kto w filmie Bodo Koksa kryje się w szafie?

A: śmierć; B: dziewczyna; C: zbrodniarz; D: polityk.

Uczestnik poprosił o pomoc swojego przyjaciela - Piotra, przyjaciela z czasów studiów. - "Dziewczyna z szafy" - był taki film na pewno - powiedział przyjaciel. Pan Szymon posłuchał przyjaciela i zaznaczył odpowiedź D - dziewczyna.

Była to poprawna odpowiedź. Uczestnik przeszedł do dalszej gry, choć właśnie skończył się czas odcinka. Pan Szymon przechodzi dalej i w 111 odcinku rozpocznie od pytania za 75 tysięcy złotych.

"Dziewczyna z szafy" - film Bodo Koksa

"Dziewczyna z szafy" to polski komediodramat z 2012 roku w reżyserii Bodo Koxa. Był to debiut kinowy tego reżysera. Fabuła filmu to opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka, jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy. Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę nad genialnym bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.

RadioZET.pl/SA