Zamknij

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie?

Redakcja
15.11.2018 11:25
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie?
fot. Michal WARGIN/East News

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się w maju 2018 roku po pięciu latach związku. Fani podejrzewają jednak, że para ponownie jest razem. Opublikowane w sieci fotografie wskazują, że spędzili wspólnie weekend nad morzem. Jaka jest prawda?

Kuba Wojewódzki, sam tytułujący się „królem TVN”, to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Jego talk-show od 2002 roku cieszy się dużą popularnością, podobnie jak sam prowadzący. Kuba znany jest nie tylko ze swojego ciętego dowcipu i dziennikarskiej wnikliwości, ale również zamiłowania do drogich aut i pięknych kobiet. Na swoim koncie ma wiele związków oraz romansów, które opisuje w swojej autobiografii. Gwiazdor spotykał się między innymi z Anną Muchą, Justyną Ekert i Natalią Lesz. Wielu fanów było pewnych, że Wojewódzki znalazł miłość i ustatkuje się z modelką i aktorką Renatą Kaczoruk. Para spotykała się przez pięć lat, a media spekulowały, że zakochani wezmą ślub. Ostatecznie jednak Kuba i Renata rozstali się w maju 2018 roku. Czy jest szansa, że do siebie wrócili? Według fanów są na to dowody.

Kuba Wojewódzki
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk znowu razem?

W poniedziałek, 12 listopada Renata Kaczoruk, modelka znana między innymi z udziału w „Tańcu z gwiazdami”, obchodziła imieniny. Postanowiła świętować nad polskim morzem, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na balkonie z widokiem na Bałtyk. Internauci dość szybko zauważyli, że na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie wykonane na niemal identycznym tarasie. Fani nie mają wątpliwości, że Kuba i Renata spędzili wspólnie weekend w apartamencie należącym do Wojewódzkiego. Czy oznacza to, że ponownie są razem? Wielu internautów nie ma wątpliwości.

– Długi weekend z Renulką. Wasze rozstanie to ściema medialna. Focia tego samego tarasu.

– Już myślałam, że Renulka ma nowego chłopaka, ale po tarasie widać, że ma starego, bez obrazy Kuba – komentują internauci.

Czy uczucie odżyło, a może po prostu byli partnerzy pozostali przyjaciółmi? Jedno jest pewne: w internecie z pewnością nic się nie ukryje.

Renata Kaczoruk
fot. Instagram:@renul_ka

RadioZET.pl/MF