Zamknij

Kuba Wojewódzki wraca: kiedy nowy sezon?

Redakcja
20.02.2018 11:20
Kuba Wojewódzki
fot. Facebook Kuba Wojewódzki

Nowy sezon show Kuby Wojewódzkiego już we wtorek 20 lutego w TVN. Gośćmi pierwszego odcinka będą specjalista od kulinariów Robert Makłowicz oraz aktorka Aleksandra Domańska.

Świetna wiadomość dla fanów Kuby Wojewódzkiego. „Król TVN” i jego show wracają po przerwie z nowymi odcinkami. Wiosenny sezon rusza we wtorek 20 lutego o stałej porze.

Zagłosuj

Oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

Na Facebooku prowadzącego pojawiła się już zapowiedź nadchodzącego odcinka. Na fotelu w studiu Wojewódzkiego zasiądą dziennikarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik — Robert Makłowicz oraz aktorka Aleksandra Domańska, gwiazda komedii romantycznej „Podatek od miłości” znana także z gry w serialach „Belle Epoque”, „Bodo” czy „Ojciec Mateusz”.

W krótkim wideo z zapowiedzią odcinka Wojewódzki w enigmatyczny sposób określa swoich gości: Makłowicz — nowy początek; Domańska — nowy koniec. Aktorka zapowiada, że jest to jej ostatnie wystąpienie publiczne. Czy to prawda, czy żart, dowiemy się 20 lutego. (Kim jest Aleksandra Domańska?)

Show Kuby Wojewódzkiego emitowane jest w telewizji od 2002 roku. Wcześniej prezenter gościł w Polsacie, a od 2006 roku jest już „Królem TVN”.

RadioZET.pl/SA