Zamknij

Ania i Robert Lewandowscy u Wojewódzkiego. Padło pytanie o Szydło

Redakcja
28.11.2017 23:35
Ania i Robert Lewandowscy u Wojewódzkiego. Padło pytanie o Szydło
fot. player.pl

Co to był za odcinek! U Kuby Wojewódzkiego po raz pierwszy na kanapie zasiedli razem – Anna i Robert Lewandowscy. Showman nie odpuszczał, ale sportowa para nie dała się wyprowadzić z równowagi. O czym rozmawiali? Gdzie obejrzeć odcinek online? Podpowiadamy! 

AniaiRobert Lewandowscy u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki od początku nie krył ekscytacji. „Czuję się, jakby mieli u mnie być Maria Curie-Skłodowska i Fryderyk Chopin" – powiedział prowadzący, co nie powinno dziwić – słynne sportowe małżeńswo rzadko udziela wywiadów razem, a jeśli już, to na tematy dotyczące wyłącznie spraw zawodowych.

Zobacz także

Kuba Wojewódzki nie byłby jednak sobą, gdyby przemilczał zarobki Lewandowskich. Przypomnijmy, że para znalazła się ostatnio w rankingu najbogatszych ludzi przed czterdziestym rokiem życia według tygodnika „Wprost". Lewandowscy trzymali poziom i nie dali się sprowokować. Gdy Kuba zapytał Anią o jego zdaniem bardzo wysoką cenę obozów treningowych, ta odpowiedziała, że za dobrą jakość trzeba płacić, i w ten sposób zamknęła dziennikarzowi usta.

Zobacz także

Wojewódzki jednak nie odpuszczał – pojawiło się nawet pytanie o to, jaką dietę trenerka personalna poleciłaby Beacie Szydło. Ale nie z Anią takie numery! Oboje Lewandowscy wyszli z niełatwego w końcu spotkania z klasą, po raz kolejny udowadniając, że są nie tylko jednymi z najpopularniejszych celebrytów w Polsce, lecz także zwykłymi, skromnymi ludźmi, którym po prostu się udało! Nie ma więc czego zazdrościć, lepiej samemu wziąć się do pracy.

Zobacz także

Program można było obejrzeć 28 listopada w TVN. Tradycyjnie odcinek z Anią i Robertem Lewandowskimi będzie można obejrzeć także online – w serwisie player.pl.

RadioZET.pl/SI