Zamknij

Kuchenne Rewolucje – sezon 19. Kiedy wraca program Magdy Gessler?

Redakcja
29.08.2018 12:02
Magda Gessler Kuchenne rewolucje
fot. Instagram

Kuchenne Rewolucje: nowy, 19. sezon już niebawem. Magda Gessler wraca, by nieść pomoc upadającym restauracjom. Co czeka widzów w nowym sezonie kulinarnego show? Sprawdź, kiedy pierwszy odcinek.

Nowy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler to coś, na co fani programu czekają od dawna. Sprawdzamy, kiedy pierwszy odcinek 19. sezonu programu. Jest już zwiastun!

„Kuchenne rewolucje”: kiedy nowy sezon w TV?

19. sezon „Kuchennych rewolucji” rozpocznie się już w czwartek, 6 września, o godzinie 21.30. Z pewnością nie zabraknie w nim mocnych emocji, łez, trudnych sytuacji i spięć pomiędzy restauratorką a właścicielami restauracji i obsługą. Będą latały talerze i... ostre słowa. Ostatecznie jednak wszystko zwykle kończyć się będzie happy endem.

Namiastkę nowego sezonu fani „Kuchennych rewolucji” znajdą w najnowszym zwiastunie, który zapowiada 19. serią kulinarnego show Magdy Gessler.

„Kuchenne rewolucje” – 19. sezon ZWIASTUN

„Co oni mi dali?” – ubolewa Gessler w pierwszym odcinku nowego sezonu „Kuchennych rewolucji”, a tymczasem za drzwiami obsługa żartuje, że gulasz to jest „chyba z sierpnia tamtego roku”. Oszustwo jednak się nie udało i restauratorka dobrze wyczuła, że coś tu nie gra. Aby wyrazić swoje niezadowolenie, rzuciła daniem o podłogę. Talerz z hukiem upadł i się rozbił, ku przerażeniu obsługi lokalu.

Aby zobaczyć zwiastun nowego sezonu, należy kliknąć w zdjęcie.

Widzowie już zacierają ręce.

RadioZET.pl/SA

Kuchenne rewolucje kiedy nowy sezon; Kuchenne rewolucje 19 sezon kiedy