Zamknij

Kuchenne Rewolucje w Chrzanowie. Gessler: Jeden, wielki skandal

Redakcja
22.09.2017 09:16
Kuchenne Rewolucje w Chrzanowie. Gessler: Jeden, wielki skandal
fot. Player.pl

Kuchenne Rewolucje za nami. Tym razem Magda Gessler odwiedziła Chrzanów. Restauracja Stare Mury została zmieniona w restaurację Utarte. Czy metamorfoza należy do udanych?

Pierwsza wizyta w Starych murach nie należała do udanych. Gessler nie zasmakowało jedzenie. Miała także obiekcje co do wystroju lokalu.

– Tu jest bardzo dużo cebuli, mąki, nie ma mięsa, jakieś stare pieczarki, to nie jest jadalne. Jeden, wielki skandal – mówiła Gessler.

Zobacz także

Restauratorka nie zamierzała się jednak poddawać. W ciągu kilku dni restauracja przeszła ogromną metamorfozę –  Gessler wyrzuciła z zamrażarek sterty mięs i serów.

– W Chrzanowie jedzenie nawet nie jest do chrzanu. Jest do dupy – stwierdziła znana z ostrego języka restauratorka.

Zobacz także

Gessler zdecydowała się zmienić nazwę lokalu. Stare Mury przemieniły się więc w Utarte. Zamiast ciężkich mebli wstawiono lekkie stoliki. Wystrój nabrał także koloru. Specjalnością lokalu stały się ziemniaki po cabańsku – chrzanowska potrawa regionalna – danie przygotowane z ziemniaków, mięsa i warzyw. Magda Gessler była zachwycona smakiem nowego menu. Czy metamorfoza przyniesie restauracji szczęście? – Kolejny raz się udało - podsumowała tę wzorowo i bez niespodzianek przeprowadzoną rewolucję – podsumowała odcinek Gessler.

RadioZET.pl/SI