Zamknij

Kuchenne Rewolucje. Gessler: ta restauracja wygląda jak dom pogrzebowy

Redakcja
13.10.2017 08:51
Kuchenne Rewolucje. Gessler: ta restauracja wygląda jak dom pogrzebowy
fot. Player

Kolejne Kuchenne rewolucje za nami. Tym razem Magda Gessler zawitała do Sosnowca, gdzie zmierzyła się z pizzerią w stylu włoskim. Jak przebiegła metamorfoza lokalu?

Kuchenne Rewolucje w Sosnowcu. Cibo Pazzesco zamiast Magilliana

Kto nie lubi pizzy? Wydawałoby się więc, że pizzeria Magilliana (restauracja została nazwana tak jak jedna ze stacji metra w Rzymie) jest skazana na sukces. A jednak jej właściciele nie potrafili zachęcić do siebie klientów, a i sama jakość posiłków oferowanych w restauracji pozostawiała wiele do życzenia. Załamani sytuacją właściciele – Izabela i Marcin – postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Zobacz także

– Czy ja dobrze trafiłam? Ta restauracja wygląda jak dom pogrzebowy – skomentowała Gessler, która była oburzona zapachem unoszącym się z kuchni i brudem w całym lokalu.

Gessler postanowiła zmienić niemal wszystko, nie zmieniła jedynie samej koncepcji lokalu – wciąż miała królować w nim kuchnia włoska. Zmianie uległo jednak menu – po kuchennych rewolucjach wciąż będzie pachnieć słoneczną Italią, jednak jego sekretem będą świeże składniki i pyszne kanapki. Lokal, któremu odświeżono także wnętrze, zyskał również nową nazwę. W Sosnowcu na próżno szukać już więc restauracji Magiliana. Teraz warto spróbować dań w lokalu Cibo Pazzesco. Goście są ponoć zachwyceni.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI