Zamknij

Kuchenne Rewolucje we Wrocławiu. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way

Redakcja
05.04.2018 14:25
Kuchenne Rewolucje we Wrocławiu. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way
fot. player.pl

„Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler po raz kolejny zawitają do Wrocławia. Jak po wizycie Magdy Gessler będzie wyglądało Bistro By the Way we Wrocławiu, znane dawniej jako Kwadratowy Talerz? Czy odmieniona restauracja przyciągnie klientelę? Jak przebiegły „Kuchenne Rewolucje” w stolicy Dolnego Śląska? Na pewno było gorąco! Emisja 7. odcinka 17. sezonu show już w czwartek, 5.04.2018 roku o godz. 21:30, tradycyjnie w TVN.

Kuchenne Rewolucje we Wrocławiu. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way 

Magda Gessler wraz z ekipą programu „Kuchenne Rewolucje” znów zawita do Wrocławia. Restauratorka będzie chciała pomóc Szymonowi i Jarkowi, właścicielom restauracji Kwadratowy Talerz znajdującej się w samym centrum tego pięknego miasta. Ani Jarek, ani Szymon nie mieli wcześniej doświadczenia w prowadzeniu lokalu gastronomicznego. Liczyli na szczęście, niestety się przeliczyli.

Zobacz także

Kwadratowy Talerz nie przyciągał klientów, a z menu zaczęły znikać poszczególne bardziej wykwintne dania, ustępując miejsca potrawom takim jak pierogi czy kolety schabowe. Jarek i Szymon nie chcą się poddawać i wciąż wierzą, że Kwadratowy Talerz ma szansę przynosić zysk. Ale pomóc może w tym tylko jedna osoba. Magda Gessler wraz z ekipą „Kuchennych Rewolucji”.

Emisja 7. odcinka 17. sezonu show już w czwartek, 5.04.2018 roku o godz. 21:30, w TVN. Czy Bistro By the Way przyciągnie klientów? Jak Magda Gessler oceni metamorfozę?

RadioZET.pl/SI