Zamknij

Kuchenne Rewolucje. Granola w Gdyni po rewolucji

Redakcja
23.02.2018 11:55
Magda Gessler
fot. Player.pl

„Kuchenne Rewolucje”. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”? Jak przebiegła metamorfoza lokalu Granola w Gdyni? Jak wygląda restauracja Chleb i śledź po zmianach? Co znajdziemy w menu? Jak kształtują się ceny?

Kuchenne Rewolucje. Granola w Gdyni

„Kuchenne Rewolucje”. Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu programu „Kuchenne Rewolucje”. Tym razem Magda Gessler przeprowadziła metamorfozę restauracji Granola w Gdyni. Co się wydarzyło? Lokal zmienił nazwę na Chleb i śledź. Co znajdziemy w menu? Sprawdzamy!

„Kuchenne Rewolucje” — metamorfoza restauracji Granola w Gdyni za nami. Teraz lokal nazywa się Śledź i chleb. Co znajdziemy w menu? Jak przebiegła zmiana?

Zobacz także

Pan Darek, bohater „Kuchennych Rewolucji”, wezwał na pomoc Magdę Gessler i jej ekipę, gdyż nie radził sobie ze swoją restauracją Granola w Gdyni. Choć nie był to jego pierwszy lokal, Granola nie przynosiła zysków. Nie pomogły nawet kilkakrotne zmiany menu, nic nie dały także zmiany kucharzy. Ostatnim ratunkiem dla Granoli były Magda Gessler i „Kuchenne Rewolucje”.

W Granoli (chociaż nazwa może sugerować śniadanie) był pełen wybór dań z pizzą włącznie. Lokal wiele razy zmieniał menu, tak jak często zmieniali się kucharze w tym miejscu. Jedyną osobą, która pracuje w tej restauracji od początku i nie opuściła restauracji, jest kelnerka Ala.

Magda Gessler zdecydowała, że Granola przejdzie ogromną metamorfozę — podstawę menu będą stanowiły ryby, stąd też nazwa — Chleb i śledź. Specjalnością lokalu jest zapiekanka śledziowa autorstwa Magdy Gessler. Można ją dostać za 23 złote.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy sezon "Kuchennych rewolucji"?

Liczba głosów:

Chleb i śledź. Menu i ceny w dawnej restauracji Granola

Słoiczek śledzia:
po kaszubsku z chlebem — 11 zł
w śmietanie z chlebem —12 zł
w oleju z chlebem — 10 zł

RadioZET.pl/SI