Zamknij

Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler odwiedzi Chrzanów

Redakcja
21.09.2017 12:37
Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler odwiedzi Chrzanów
fot. mat.prasowe

Kuchenne Rewolucje nabierają tempa. Tym razem Magda Gessler odwiedzi Chrzanów, gdzie zmieni restaurację Stare Mury.

Przy rynku w Chrzanowie znajduje się restauracja Stare Mury. Kilka lat temu założył ją Jacek, który wcześniej prowadził dużą firmę zatrudniającą prawie tysiąc osób. Przedsiębiorstwo świadczyło usługi na rzecz lokali gastronomicznych i któregoś dnia Jacek doszedł do wniosku, że sam chciałby spróbować swoich sił jako restaurator. Zamienił więc dobrze prosperującą firmę na lokal gastronomiczny. Nie zdawał sobie sprawy, że praca ta nie będzie łatwa.

Latem Stare Mury prosperowały dobrze, jednak zimą – gdy po godzinie 15:00 ulice Chrzanowa pustoszeją – w lokalu nie pojawia się nikt. Ta sytuacja zmusiła Jacka do zaciągnięcia kredytów, dzięki którym utrzymuje restaurację i może płacić pracownikom. Właściciel nie ma jednak pomysłu, jak usprawnić biznes. Od lat nie zmieniał pozycji w menu – obok typowych polskich dań oferuje posiłki fast food. Na szczęście Magda Gessler przybywa na pomoc.

Odcinki „Kuchennych Rewolucji" oglądać można w każdy czwartek o godzinie 21.30 na kanale TVN i TVN HD. Po emisji w telewizji program trafia o serwisu player.pl. Oprócz tego kolejne odcinki emitowane będą także w iTVN, czyli TVN International.

RadioZET.pl/SI