Zamknij

Płonie restauracja znana z „Kuchennych Rewolucji"!

Redakcja
19.12.2017 11:36
Płonie restauracja znana z „Kuchennych Rewolucji"!
fot. KW_PSP_GDANSK/player.pl

W Egiertowie w powiecie kartuskim na Pomorzu stanęła w płomieniach restauracja „Przystanek Łosoś” – którą widzowie znają z „Kuchennych rewolucji". Z ogniem walczy aż 13 zastępów straży pożarnej.

Spłonęła restauracja znana z „Kuchennych rewolucji"

O pożarze straż została poinformowana około godziny 8:00 rano 19 grudnia. Pożar rozwinął się błyskawicznie i wkrótce objął cały budynek. Akcja straży pożarnej cały czas trwa.

Rzecznik wyjaśnił, że nikt nie został poszkodowany przez ogień.

„Przystanek Łosoś” to restauracja znana z programu „Kuchenne rewolucje". Metamorfozę restauracji w Egiertowie na Pomorzu mogliśmy oglądać w 4. odcinku 10. sezonu. Wcześniej lokal nazywał się Karczma Jurand.

Płonie restauracja "Przystanek Łosoś". Z ogniem walczy 13 zastępów straży [FOTO]

Do Karczmy Jurand Magda Gessler przybyła po raz pierwszy w kwietniu 2014 roku, tuż przed świętami Wielkanocy. Zaproszenie wysłał sam właściciel, Jerzy Chojnacki, który był załamany tym, że lokal, w który zainwestował ogromne pieniądze, przynosi same straty.

Ekipa pracująca w kuchni była ze sobą skłócona, a smak dań także pozostawiał wiele do życzenia.

– Ilość mąki jest dramatyczna! Co to za potwór? Gruszka, ale nie pocięta, wygląda strasznie – słynna restauratorka załamywała ręce po tym, gdy spróbowała dań w Karczmie Jurand.

Gessler zaproponowała zmiany – głównym daniem w restauracji stały się łosoś i pstrąg, a lokal zmienił nazwę na Przystanek Łosoś.

Dania serwowane w Przystanku Łosoś po rewolucji cieszyły się uznaniem klientów.

„Przepyszny królik, pierożki, łosoś i pstrąg. Przemiła obsługa, bogate menu dla dzieci, kilka dań szefa kuchni, bogata karta. Gorąco polecamy" – napisał jeden z klientów na stronie tripadvisor.com.

Czy restauracja zostanie przeniesiona? Co będzie dalej z lokalem? Za wcześnie, by zadawać takie pytania. Na razie strażacy muszą poradzić sobie z ogniem. Właścicielom bardzo współczujemy!

Zrzut ekranu 2017-12-19 o 11.21.00

RadioZET.pl/SI