Zamknij

Po rewolucji Gessler restauracja upadła! Niedługo po emisji odcinka!

Redakcja
18.12.2017 09:49
Po rewolucji Gessler restauracja upadła! Niedługo po emisji odcinka!
fot. TVN

Po rewolucji Magdy Gessler restauracja upadła! Niedługo po emisji odcinka!

Kuchenne Rewolucje. Pizzeria zamknięta po wizycie Magdy Gessler

W jednym z ostatnich odcinków „Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler pojawiła się Lublinie, gdzie jej zadaniem było uratowanie podupadającej pizzerii Vincenti. Właściciel lokalu Grzegorz przez piętnaście lat mieszkał we Włoszech. Gdy wrócił do Lublina, postanowił otworzyć włoską restaurację – taką z prawdziwego zdarzenia.

Grzegorz miał już doświadczenie w gastronomii – zajmował się produkcją serów, a wśród pracowników kuchni znalazł się nawet jeden rodowity Włoch. Wszystko wskazywało więc na to, że lokal osiągnie sukces. Niestety jednak gości brakowało, a restauracja przynosiła same straty. Powód? Gdy Magda Gessler pierwszy raz spróbowała dań z menu, nie miała żadnych wątpliwości – zła atmosfera i brak regularnych wypłat dl apracowników sprawiły, że potrawy były niemal niejadalne.

Restauracja w Lublinie. Kuchenne Rewolucje

„Kuchenne Rewolucje" restauratorka z Warszawy zaczęła od zmiany nazwy – pizzeria Vincenti - zgodnie z jej koncepcją - stała się Ser-o!-Manią. W menu, oprócz włoskich placków, pojawiły się inne dania z serem. Nie zabrakło też stoiska, na którym można było kupić przeróżne rodzaje sera.

Choć rewolucję można było uznać za udaną, w restauracji wciąż brakowało klientów. Niestety właścicielom nie udało się utrzymać lokalu. W końcu, po kilku miesiącach od rewolucji, zdecydowali się… zamknąć interes. O swojej decyzji poinformowali 17 grudnia – od poniedziałku, 18 grudnia restauracja jest już nieczynna.

RadioZET.pl/SI