Zamknij

Kuchenne Rewolucje. Co wydarzy się w 2. odcinku sezonu?

Redakcja
14.09.2017 08:50
Kuchenne Rewolucje. Co wydarzy się w 2. odcinku sezonu?
fot. Player.pl

„Kuchenne Rewolucje 2. odcinek 16. sezonu" – Magda Gessler tym razem odwiedzi Tarnowskie Góry i przeprowadzi rewolucję w restauracji Ślonsko gościno, serwującej oczywiście kuchnię śląską. Nie będzie łatwo!

Kuchenne Rewolucje w Tarnowskich Górach

Już dziś 2. odcinek najnowszego sezonu „Kuchennych Rewolucji". Tym razem Magda Gessler zawita na Śląsk, gdzie przeprowadzi kolejną zmienę menu i wystroju restauracji. Zadanie nie będzie łatwe, ale restauratorka z Warszawy zrobi wszystko, by lokal o swojskiej nazwie Ślonsko gościno przyciągał tłumy klientów i serwował dania najlepszej jakości. 

Kasia, szefowa kuchni restauracji Ślonsko gościno (po metamorfozie: Modrej) w Tarnowskich Górach, przyznała, że nie potrafi porozumieć się z szefostwem, choć jest przekonana, że przygotowane prze nią dania są dobrej jakości i doskonale oddają charakter kuchni śląskiej. Konflikty występują także wśród personelu.

Czy Magdzie Gessler uda się opanować ten śląski chaos? Przekonamy się już wieczorem. Emisja „Kuchennych Rewolucji" w czwartek 14 września o godzinie 21.30. Program później będzie można obejrzeć także na platformie player.pl. Powtórka 2. odcinka 16. sezonu zaplanowana jest na sobotę, 16 września o godzinie 17:00.