Zamknij

Kuchenne rewolucje w Starym Czarnowie. Czarny Bawół jest... biały

Redakcja
17.10.2018 16:17
Kuchenne Rewolucje
fot. screen Player.pl

"Kuchenne rewolucje": "Czarny Bawół" w Starym Czarnowie zmienia się w "Białego Bawoła". Nowy odcinek show Magdy Gessler w czwartek 18.10.2018 w TVN. Oto zapowiedź programu.

Magda Gessler w kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" trafiła do Starego Czarnowa, gdzie mieściła się restauracja "Czarny Bawół".

Kuchenne rewolucje w Starym Czarnowie

"Jak Wy tu wytrzymujecie? Cuchnie strasznie" - rzuciła już na wejściu Gessler i postanowiła przewietrzyć. W tym celu... wyważyła nogą okno. Aby przekonać się, jak smakuje jedzenie, poprosiła o golonkę. Niestety, danie nie było przygotowane świeżo, co nie przypadło restauratorce do gustu. "To nie jest jedzenie" - skwitowała.

1

Gessler doszła do wniosku, że problemem w restauracji jest... jej właścicielka.

"Jesteś uparta, wiesz wszystko najlepiej, nie chcesz żadnych zmian" - powiedziała do przerażonej kobiety. "Niexle po mnie pojechała" - stwierdziła szefowa lokalu.

"Czarny Bawół" jako... "Biały Bawół"

Ostatecznie do metamorfozy doszło i została ona potem zaakceptowana przez Magdę Gessler. Choć sama nazwa zmieniła się tylko częściowo, to jednak zmiana w lokalu jest imponująca. Zmieniło się menu oraz wystrój lokalu. Nadal serwowane są dania polskie. Skosztować można m.in. dań z wołowiny. Obecnie restauracja poleca swój rozgrzewający żurek oraz kurki z polędwiczkami wieprzowymi lub w postaci fileta grillowanego z dodatkami.

"Karczma "Biały Bawół" zaprasza na domowe obiady, dania z tradycyjnej polskiej kuchni" - głosi opis na Facebooku.

Rewolucja w Starym Czarnowie odbyła się jeszcze w kwietniu 2018 roku, a Magda Gessler chwaliła się nią na Facebooku. O tym, jak wyglądała ta przemiana, będzie można przekonać się tradycyjnie w czwartek  po 21.30 w TVN.

RadioZET.pl/SA