Zamknij

"Kuchenne rewolucje" biją rekordy popularności. Będzie kolejny sezon

Redakcja
04.04.2017 14:37
Kuchenne rewolucje 16 sezon
fot. screen

"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Każdy odcinek ogląda średnio ponad 2,5 miliona osób. Nic dziwnego, że już wiadomo, iż będzie kolejny sezon programu.

W jesiennej ramówce TVN nie zabraknie miejsca na 16. już sezon "Kuchennych rewolucji". Program, w którym Magda Gessler pomaga podupadającym restauracjom zdobyć klientów i wyjść na prostą, z sezonu na sezon ogląda coraz więcej widzów.

Zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, w wypowiedzi dla serwisu Wirtualne Media przyznaje: "Rzeczywiście ten program to fenomen, od siedmiu lat jest na antenie i bije rekordy oglądalności. W dodatku wszędzie go pełno, bo przecież poza premierowymi odcinkami w czwartkowe wieczory mamy jeszcze codzienne popołudniowe powtórki i emisje w TVN Style (...). Ludzie nigdy nie mają dość Magdy Gessler".

W czym tkwi sekret tego programu? Tego chyba nie da się wyjaśnić, ale wysoka oglądalność jest potwierdzeniem, że ten przepis jest z pewnością udany.

"Kuchenne rewolucje" emitowane są w TVN-ie od 2010 roku. Polska edycja liczy już ponad 200 odcinków i - jak widać - będzie ich jeszcze więcej.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA