Zamknij

Kuchenne rewolucje w Kołobrzegu. Figa z makiem i Ryba z ikrą

Redakcja
10.05.2018 12:45
Kuchenne Rewolucje w Kołobrzegu
fot. player.pl

„Kuchenne rewolucje”. Tym razem Magda Gessler z ekipą „Kuchennych rewolucji” zawita do Kołobrzegu, gdzie przeprowadzi metamorfozę lokalu Figa z makiem, który zmieni nazwę na… Ryba z ikrą. Co będzie działo się w odcinku, który telewizja TVN wyemituje 10 maja? Sprawdzamy.

Kuchenne rewolucje w Kołobrzegu. Figa z makiem i Ryba z ikrą

Przed Magdą Gessler i ekipą „Kuchennych rewolucji” kolejne niełatwe zadanie – już ze zwiastuna odcinka, który zostanie wyemitowany 10 maja, można dowiedzieć się, że w restauracji Figa z makiem nic nie jest tak, jak być powinno. Restauratorka będzie miała zarzuty do jakości przygotowywanych potraw, brzydkiego zapachu w kuchni i sposobu zarządzania.

Nie będzie łatwo, ale jak udało nam się dowiedzieć, lokal, który zmieni nazwę na Ryba z ikrą, dostanie rekomendację od surowej restauratorki. Specjalnością odmienionej restauracji będą dania bazujące na rybach i owocach morza, np. placki ziemniaczane z wędzonym łososiem oraz ikrą rosyjską z łososia (15 zł), francuska zupa Bouillabaisse z dorsza, ośmiorniczek i krewetek tygrysich podana z bagietką z sosem aioli (22 zł) oraz dorsz królewski zapiekany z warzywami, karczochem, pomidorami, bakłażanem, oliwkami i kolendrą (porcja na 2 lub 4 osoby/ 45 zł za osobę).

Jak przebiegnie rewolucja w Kołobrzegu? Kolejny odcinek programu „Kuchenne rewolucje” już 10 maja.

RadioZET.pl/SI