Zamknij

Kuchenne rewolucje w Krakowie. Danusia zabrała głos na Facebooku

Redakcja
09.03.2018 13:42
Magda Gessler w restauracji Kiełbasa i sznurek
fot. player.pl

„Kuchenne rewolucje" – dużo emocji wśród telewidzów wywołał odcinek z metamorfozą restauracji Cudawianki w Krakowie. Internautom szczególnie nie spodobało się zachowanie córki właścicielki lokalu – Danusi. Dziewczyna postanowiła zabrać głos po tym, jak przeczytała wiele niepochlebnych komentarzy na swój temat.

Kuchenne rewolucje w Krakowie. Restauracja Cudawianki

W 2. odcinku 17. sezonu „Kuchennych rewolucji" Magda Gessler wraz ekipą „Kuchennych rewolucji" odwiedziła Kraków, gdzie przeprowadziła metamorfozę restauracji Cudawianki. Główny problemem w lokalu było to, że właścicielka nie potrafiła porozumieć się ze swoją córką Danusią. To, jak zaprezentowała się młoda dziewczyna w programie, nie spodobało się widzom, którzy ciągle na forach komentują ich zdaniem niestosowne nastawienie zachowanie Danusi.

Kuchenne rewolucje w Krakowie. Restauracja Cudawianki. Danusia na Facebooku

Po słowach krytyki 21-latka zdecydowała się zabrać głos na Facebooku.

– Jako podsumowanie mojej przygody z telewizją prezentuję kilka perełek-faktów z mojego życia znalezionych w komentarzach – tak zaczęła swój wpis na Facebooku, w którym zamieściła opinie, jakie przeczytała na swój temat w internecie. Jak się okazuje internauci pisali m.in., że jej „mama powinna była dokonać aborcji" czy „zdominowała swoją mamę i kazała jej dalej prowadzić stronę Cudawianek".

Zobacz także

Jak widać większość zarzutów internautów okazała się bezpodstawna. A restauracja, która po zmianie nazywa się Kiełbasa i sznurek, funkcjonuje bez większych problemów.

RadioZET.pl/SI