Zamknij

Kuchenne rewolucje w Zgierzu. Jeż i jesz zamiast No i fajnie [MENU, CENY]

Redakcja
18.05.2018 09:13
Kuchenne rewolucje w Zgierzu
fot. TVN/Kuchenne Rewolucje/Facebook

„Kuchenne rewolucje” – tym razem Magda Gessler trafiła do Zgierza, gdzie przeprowadziła metamorfozę lokalu Jeż i jesz. Odmieniona kawiarnia nazywa się Jeż i jesz. Co znajdziemy w menu? Jakie ceny?

Kuchenne rewolucje w Zgierzu. Jeż i jesz zamiast No i fajnie [MENU, CENY]

Kawiarnię No i Fajnie przed „Kuchennymi rewolucjami” prowadziły dwie siostry, które nie zawsze dogadywały się w kuchni. Pierwsze wrażenie Magdy Gessler po spróbowaniu dania nie było najlepsze. – Ohydna, to jakieś nieporozumienie… – tak restauratorka oceniła zupę przygotowaną przez młodszą siostrę. Ale kolejne pozycje w menu były naprawdę warte grzechu.

Zobacz także

Magda Gessler widziała w tym miejscu potencjał. Postanowiła jednak zmienić jego nazwę i wystrój. Kawiarnia otrzymała nazwę Jeż i jesz – jeż to symbol Zgierza.

– Będą domowe naleśniki, serwowane na wzór sushi. Wyciskane soki i jeżowy tort. Będzie tu przytulnie – zapowiedziała gwiazda „Kuchennych Restauracji".

Choć siostry nie dogadywały się ze sobą, zdecydowały się współpracować, co wyszło wszystkim na dobre. Po rewolucji goście zachwycali się przytulnym charakterem lokalu i smakowitym jedzeniem. Teraz w menu królują naleśniki i domowe napoje. Ceny nie są wysokie – średnio od kilku do kilkunastu złotych.

RadioZET.pl/SI