Zamknij

Kuchenne rewolucje 17: zwiastun pierwszego odcinka

Redakcja
07.02.2018 12:00
Kuchenne rewolucje 17 kiedy i gdzie oglądać
fot. Kadr z zapowiedzi "Kuchennych rewolucji"

„Kuchenne rewolucje” wracają na ekrany już 22 lutego. Opublikowano pierwszą zapowiedź premierowego odcinka nowej serii. Jak widać w materiale wideo, Magda Gessler jest w formie: „Kto tu k***a jest szefem?” — pyta prowadząca.

Wielu widzów TVN z niecierpliwością czeka na powrót „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler już od 22 lutego w kolejnych odcinkach swojego programu odwiedzać będzie upadające lokale gastronomiczne, by swoją cenną radą i doświadczeniem wspierać tych, którym interes nieco przygasł.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy sezon "Kuchennych rewolucji"?

Liczba głosów:

Premiera nowego, siedemnastego już sezonu „Kuchennych rewolucji” w czwartek 22.02. o tradycyjnej porze — 21.30, natomiast już teraz zobaczyć można przedsmak tego, co będzie działo się w pierwszym odcinku. Wysypywanie przypraw na głowy pracowników, łzy restauratorów i mocne reakcje prowadzącej — to ukazuje zwiastun programu. „Kto tu k***a jest szefem?” — pyta Gessler.

Jak widać, na nowe odcinki fani czekają z wytęsknieniem, bo pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. „Czekam na ten program. Jest wesoło i można się dużo dowiedzieć. Magda jest aparatka, coś się dzieje” — pisze jedna z internautek.

RadioZET.pl/SA