Zamknij

Kuchenne rewolucje. Biała karczma w Grudziądzu

Redakcja
08.03.2018 14:34
Magda Gessler
fot. ons.pl

„Kuchenne rewolucje" – 3. odcinek 17. sezonu przed nami. Tym razem Magda Gessler razem z niezastąpioną ekipą „Kuchennych rewolucji" uda się do Grudziądza, gdzie przeprowadzi metamorfozę lokalu Biała karczma. Jak jej pójdzie? Przekonamy się już w czwartek, 8 marca, o godzinie 21.30, oczywiście w stacji TVN.

Kuchenne rewolucje. Biała karczma w Grudziądzu

Magda Gessler razem z programem „Kuchenne rewolucje" zdecydowała się przeprowadzić remont w lokalu Biała karczma w Grudziądzu. Choć w weekend w restauracji nie brakuje gości, którzy chętnie urządzają w niej imprezy okolicznościowe, w tygodniu lokal świeci pustkami, co niestety skutkuje małym utargiem. Nic więc dziwnego, że pani Jadwiga postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler i jej ekipę z „Kuchennych rewolucji". Zwłaszcza że syn Jadwigi – Tomek – nie ma pomysłu, jak można byłoby zachęcić gości do tego, by zaglądali Białą karczmę także w tygodniu, np. w porze lunchu.

Zobacz także

Wiadomo, że warszawska restauratorka zmieniła wystrój restauracji i wprowadziła nowe menu. O tym mogli przekonać się goście, którzy zawitali do restauracji po zakończeniu rewolucji.

Kuchenne rewolucje w Białej karczmie w Grudziądzu zobaczymy w czwartek, 8 mara, o godz. 21.30, w stacji TVN.

RadioZET.pl/SI