Zamknij

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler w restauracji Alladyn we Wrocławiu

Redakcja
04.10.2018 22:18
Kuchenne rewolucje. Magda Gessler w restauracji Alladyn we Wrocławiu [04.10.2018]
fot. kuchennerewolucje.tvn.pl

Magda Gessler w „Kuchennych Rewolucjach” odwiedziła tym razem Wrocław i restaurację Alladyn. W nowym odcinku programu w ostrych słowach skrytykowała kuchnię oraz warunki panujące w lokalu.

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler w restauracji Alladyn we Wrocławiu

Magda Gessler w trakcie „Kuchennych Rewolucji” we Wrocławiu w bardzo ostrych słowach skrytykowała postawę właścicieli, a także warunki panujące w restauracji Alladyn. Jej głównym zarzutem był wszechobecny brud i kurz w całym lokalu oraz jakość składników używanych do przygotowania potraw. Niewiele brakowało, aby z tych powodów rewolucja w ogóle się nie odbyła.

Jak możemy przeczytać w opisie odcinka, Alladyn's miał być jedną z ulubionych restauracji mieszkańców Wrocławia. W samym sercu miasta, tuż przy Rynku, miał zachęcać orientalnymi zapachami dobiegającymi z kuchni. Tymczasem długa historia lokalu, którą rozpoczęła przygoda z kebabem i którą zachwiała zmiana właściciela, sprawiła, że Alladyn's zamiast być miejscem pełnym klientów, od dawna świeci pustkami. 

Właściciele, czyli Kasia i Marek, którzy przez trzydzieści lat pracowali w zakładzie poprawczym, w pewnym momencie poczuli, że przyszedł czas na zmiany, a wraz z nimi – nowy biznes. Bez doświadczenia w gastronomii postawili oni na załogę, która już wcześniej pracowała w lokalu. Menu także pozostało bez zmian – w Alladyn's miała rządzić kuchnia marokańska, choć nikt z załogi nie znał jej smaków. Do restauracji przychodzili tu tylko nieliczni studenci, którzy traktowali to miejsce jako pub z shishą. Sytuacji nie poprawiał także fakt, że niedługo przed rewolucją był pożar w lokalu.

Powtórkę odcinka można obejrzeć na platformie Player.pl. Przypominamy również, że nowe odcinki z 18. sezonu „Kuchennych rewolucji” można oglądać od września w czwartki o 21.30 na antenie TVN.

RadioZET.pl/KP