Zamknij

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler w restauracji El Toro w Łodzi

Redakcja
26.04.2018 09:12
Magda Gessler
fot. Kuchenne Rewolucje/Facebook

Magda Gessler wraz z ekipą „Kuchennych rewolucji” po raz kolejny odwiedziła Łódź. Tym razem pojawiła się w restauracji El Toro. Jak pójdzie jej metamorfoza lokalu? Kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji” już w czwartek, 26 kwietnia.

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler w restauracji El Toro w Łodzi

Magda Gessler wraz z ekipą „Kuchennych Rewolucji” pojechała do Łodzi. W dzisiejszym odcinku słynna restauratorka odmieni restaurację El Toro przy ul. Narutowicza.

Zobacz także

Restauracja El Toro to wspólny biznes małżeństwa — Ani i Michała. Para przez dziesięć lat mieszkała w Hiszpanii i postanowiła wprowadzić nieco hiszpańskiego klimatu do rodzinnej Łodzi. Lokal jednak nie cieszy się dużą popularnością i nie przynosi oczekiwanych zysków.

Dlatego Michał i Ania zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler, specjalistkę od sytuacji beznadziejnych, która przecież sama przez kilka lat mieszkała w Hiszpanii. Jakie zmiany wprowadzi w El Toro restauratorka? Jak przebiegnie rewolucja? Ten odcinek „Kuchennych rewolucji” zobaczymy już w czwartek, 26 kwietnia, oczywiście w stacji TVN.

RadioZET.pl/SI