Zamknij

Kuchenne rewolucje. Sezon 17. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way

Redakcja
06.04.2018 09:19
Szymon w Kuchennych rewolucjach
fot. player.pl

Kolejne „Kuchenne rewolucje” za nami. Magda Gessler odwiedziła restaurację Kwadratowy Talerz we Wrocławiu, która otrzymała nową nazwę Bistro By the Way. Jak przebiegła metamorfoza?

Kuchenne rewolucje. Sezon 17. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way

Przed wizytą Magdy Gessler lokal Kwadratowy Talerz serwował domowe obiady, pizzę i pierogi. Właściciele — Jarek i Szymon — ledwo wiązali koniec z końcem, dlatego poprosili o pomoc ekipę „Kuchennych rewolucji”, która przyjechała do Wrocławia.

Ani Jarek, ani Szymon nie mieli wcześniej doświadczenia w prowadzeniu lokalu gastronomicznego. Liczyli na szczęście, niestety klientów brakowało, choć serwowali jedzenie z dobrych jakościowo produktów.

Szymon jednak od początku nie ukrywał tego, że nie chce być kolejnym bohaterem telewizyjnego show. — Nie podoba mi się, że czekaliśmy na nich (na ekipę „Kuchennych rewolucji” — przyp. red.) 5 godzin. Nie podoba mi się, że to wszystko jest wyreżyserowane. Nie podoba mi się wszystko! — krzyczał.

Zobacz także

Gessler była w szoku. — Niech pan zacznie panować nad sobą. Pan zachowuje się jak rozkapryszony bobas. Jest pan dorosły. Pan zawsze daje taki popis męskiej histerii? Pan jest pieniaczem! — stwierdziła.

Szymon nie wytrzymał. Zerwał mikroport, co pozwoliło widzom na zobaczenie kawałka jego ciała.

— Ja rozumiem, że ktoś może byś sfrustrowany, ale to nie jest powód, by zdejmować gacie — skomentowała całą sytuację Gessler.

Zobacz także

Po tym wszystkim Szymon zrezygnował z pracy i udziału w „Kuchennych rewolucjach”. Na pokładzie został tylko Jacek. Po metamorfozie restauracja zyskała nowy wystrój, menu i nazwę. Teraz Kwadratowy Talerz nazywa się Bistro By The Way, a w jego jadłospisie królują amerykańskie przysmaki takie jak sandwiche, sałatki i zupy.

„Kuchenne Rewolucje” można było zobaczyć w telewizji TVN w czwartek, 5.04.2018, o godz. 21.30. Oczywiście, jak zawsze po zakończeniu emisji w telewizji, odcinek jest także dostępny online w serwisie player.pl.

RadioZET.pl/SI