Zamknij

Kuchenne rewolucje. Sielsko Anielsko w Sieradzu

Redakcja
15.03.2018 21:30
Magda Gessler w Sieradzu
fot. player.pl/Facebook

„Kuchenne rewolucje” — przed nami kolejny odcinek programu. Tym razem Magda Gessler wraz z ekipą „Kuchennych rewolucji” odwiedzi Sieradz, gdzie przeprowadzi metamorfozę restauracji Sielsko Anielsko.

Kuchenne rewolucje. Restauracja Sielsko Anielsko w Sieradzu

Restauracja Sielsko Anielsko to wspólny biznes rodzeństwa — Piotra i Karoliny. Oboje zaciągnęli kredyt, by otworzyć lokal przy pięknym Rynku w Sieradzu, skąd pochodzą. Karolina zainwestowała również swoje oszczędności, a resztę pieniędzy dołożyli ich rodzice i Piotr, który miał już doświadczenie w pracy w gastronomii i został szefem kuchni własnej restauracji Sielsko Anielsko.

Piotr i Karolina spodziewali się tego, że na początku może nie być łatwo — że własna restauracja to nie bułka z masłem, ale to, z czym się spotkali, przerosło wszelkie ich refleksje na temat prowadzenia biznesu. Piotr, który z wielkim entuzjazmem przygotował potrawy dla swoich gości, stracił zapał, gdy okazało się, że klientów brak, a kupione przez niego produkty lądują w koszu.

Zobacz także

Kuchenne rewolucje. Sielsko Anielsko w Sieradzu

Pomoc rodzeństwu okazała przyjaciółka Karoliny, Asia, specjalistka od reklamy biznesowej w mediach społecznościowych, która założyła restauracji konto na Facebooku. Jako jedyna wierzy ona jeszcze w to, że Sielsko Anielsko w Sieradzu może odnieść sukces. Nic dziwnego więc, że rodzeństwo postanowiło poprosić o pomoc Magdę Gessler, która wraz z ekipą „Kuchennych rewolucji” ma przyciągnąć klientów do Sielsko Anielsko. Czy tak się stanie? Czy Magda Gessler dokona w Sieradzu kolejnej udanej kuchennej rewolucji? Odcinek „Kuchennych rewolucji” z restauracją Sielsko Anielsko w Sieradzu już w czwartek, 15 marca, o godzinie 21.30 w TVN. Tradycyjnie odcinek po emisji będzie można zobaczyć także online — w serwisie player.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI