Zamknij

Kurdej-Szatan nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Redakcja
01.12.2017 11:25
Barbara Kurdej-Szatan
fot. ons.pl

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu wiosną 2018 - to już pewne. Nic dziwnego, że rozpoczęły się spekulacje na temat gwiazd nowej edycji. Wśród nazwisk pojawiała się Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że aktorka nie będzie mogła wystąpić.

Udział w "Tańcu z gwiazdami" dla wielu artystów i celebrytów stał się furtką do dalszego rozwoju kariery. Niektórym, tym już nieco zapomnianym, pomógł odświeżyć ich wizerunek. Jednak po tylu edycjach programu coraz trudniej znaleźć chętnych do występów. Wraz z ogłoszeniem nowej edycji rozpoczęły się spekulacje, kto może znaleźć się w 8. edycji programu. Jednym z wymienianych osób jest Barbara Kurdej-Szatan - sympatyczna aktorka, znana wcześniej głównie jako "blondynka Playa".

Okazuje się, że gwiazda nawet jeśli by chciała, to i tak prawdopodobnie w TzG nie wystąpi. W jednym z tabloidów pojawiły się informacje od osoby z kręgu aktorki, z których wynika, że chodzi o konflikt interesów.

"Partnerem Tańca z gwiazdami jest firma telekomunikacyjna konkurująca z tą, której twarzą jest Basia" - informuje tajemnicze źródło.

Wygląda na to, że do tej pory nic - poza ogłoszeniem nowej edycji - nie jest pewne: nie wiadomo, kim będą gwiazdy ani kto poprowadzi program. Czekamy na kolejne informacje.

RadioZET.pl/Pudelek/SA