Zamknij

Gwiazdy "Gambitu królowej" i "Jojo Rabbit" w pierwszej zapowiedzi "Last Night in Soho" [WIDEO]

24.05.2021 11:14
Gwiazdy "Gambitu królowej" i "Jojo Rabbit" w pierwszej zapowiedzi "Last Night in Soho" [WIDEO]
fot. Materiały prasowe

Anya Taylor-Joy ("Gambit królowej") i Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit") pojawiły się w pierwszym wideo promującym nowy, tajemniczy fillm Edgara Wrighta pt. "Last Night in Soho".

"Last Night in Soho" to nowy projekt Edgara Wrighta, w którym główne role grają Anya Taylor-Joy ("Gambit królowej"), Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit") i Matt Smith ("The Crown"). Choć jego szczegóły wciąż są owiane tajemnicą, od 23 maja 2021 możemy oglądać pierwszy teaser produkcji.

last night in soho 1
fot. Last Night in Soho/materiały prasowe Focus Features

"Last Night in Soho": Anya Taylor-Joy i Thomasin McKenzie w pierwszej zapowiedzi [WIDEO]

"Last Night in Soho" to jeden z najbardziej tajemniczych i najbardziej wyczekiwanych filmów 2021 roku. Zapowiadany jako psychologiczny horror, ma opowiadać o młodej projektantce mody Eloise (Thomasin McKenzie), która w tajemniczy sposób cofa się do uwielbianych przez nią lat 60. XX wieku. Co więcej, w świecie sprzed ponad pół wieku spotyka swoją idolkę - aspirującą piosenkarkę Sandy (Anya Taylor-Joy). Szybko okazuje się jednak, że wyśniony Londyn lat 60. nie jest tym, czym się wydaje, a za olśniewającymi neonami kryją się naprawdę złowrogie tajemnice...

Teaser produkcji zadebiutował w przerwie "Saturday Night Live", którego prowadzącą była gwiazda "Gambitu królowej". Wideo jest tak samo tajemnicze i niejasne jak cały projekt, ale te kilkanaście sekund z udziałem McKenzie śniącej o wirującej w tańcu Taylor-Joy wystarczy, by pobudzić apetyt na nadchodzący film.

"Last Night in Soho": Obsada i twórcy 

W obsadzie "Last Night in Soho" - poza Taylor-Joy, McKenzie i Smithem - znaleźli się Diana Rigg ("Gra o tron"), Jessie Mei Li ("Cień i kość"), Terence Stamp ("Kolekcjoner") oraz Rita Tushingham ("Smak miodu"). Edgar Wright jest nie tylko reżyserem, ale i współautorem scenariusza, który napisał wraz z Krysty Wilson-Cairns ("1917"). Za montaż odpowiada stały współpracownik Wrighta - Paul Machliss ("Baby Driver", "Scott Pilgrim kontra świat").

"Last Night in Soho" - Kiedy premiera?

Film "Last Night in Soho" ma trafić na ekrany kin 29 października 2021, zaś jego pełny zwiastun zadebiutuje w sieci już we wtorek 25 maja 2021.

RadioZET.pl/Collider