Zamknij

"Legion samobójców" Jamesa Gunna w finałowym zwiastunie. Jest też nowy plakat [WIDEO]

23.06.2021 15:01
"Legion samobójców" Jamesa Gunna w finałowym zwiastunie. Jest też nowy plakat [WIDEO]
fot. materiały prasowe/ oficjalny plakat filmu "Legion samobójców: The Suicide Squad"/ TM & © 2021 Warner Bros. Entertainment Inc

Nowy "Legion samobójców" zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie finałowy zwiastun oraz nowy plakat superbohaterskiego widowiska DC z gwiazdorską obsadą.

"Legion samobójców" zawita na ekranach kin już w te wakacje, a tymczasem studio Warner Bros. nie zwalnia tempa w promowaniu nadchodzącego widowiska. Film z kinowego uniwersum DC doczekał się finałowego zwiastuna oraz nowego plakatu. Zobaczcie, jak superzłole ruszają do akcji!

Zobacz także

"Legion samobójców" - finałowy zwiastun filmu DC

W nowej wersji "Suicide Squad" ponownie ujrzymy, jak banda odszczepieńców i kryminalistów podejmuje się desperackiej walki ze złem. W filmie powrócą (anty)bohaterowie dobrze nam znani z poprzedniej odsłony (jak chociażby uwielbiana przez widzów Harley Quinn), a także zupełnie nowe, intrygujące postacie.

Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie z rodzaju "wykonaj albo zgiń"? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle - jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich.

"Legion samobójców" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada twórca "Strażników Galaktyki" - James Gunn. W obsadzie zaś znaleźli się: Margot Robbie jako Harley Quinn, Idris Elba jako Bloodsport, John Cena jako Peacemaker, Michael Rooker jako Savant, Joel Kinnamann jako Rick Flag, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Viola Davis jako Amanda Waller, Nathan Fillion jako TDK, Peter Capaldi jako Thinker, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Flula Borg jako Javelin, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Mayling Ng jako Mongal, Alice Braga jako Sol Soria, Pete Davidson jako Blackguard, Sean Gunn jako Weasel, a także Sylvester Stallone jako King Shark oraz Taika Waititi

"Legion samobójców: The Suicide Squad" zadebiutuje już 6 sierpnia 2021 roku. Produkcja pojawi się zarówno na ekranach kin, jak i w bibliotece platformy HBO Max.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.