Zamknij

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zachęcają fanów do wzięcia udziału w ich filmie

Roksana Orlicka
16.04.2020 16:36
Robert De Niro i Leonardo DiCaprio zapraszają do wystąpienia w ich filmie
fot. Rex Features/East News

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro postanowili wykorzystać czas spędzony w domu na przygotowanie wyjątkowego projektu. Na czym on polega i kto może w nim wziąć udział? Zdradzamy poniżej.

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zachęcają fanów do wzięcia udziału w ich filmie. To wyjątkowa okazja dla wszystkich wielbicieli tych hollywoodzikich aktorów. Zdradzamy szczegóły przygotowanej przez nich akcji.

Zobacz także:  Czterej pancerni i pies: Pola Raksa była gwiazdą polskiej telewizji. Jak obecnie wygląda?

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zachęcają do zagrania w filmie

Branża filmowa stoi i obecnie nikt nie wie, jak długo to jeszcze potrwa. Zawieszono prace na planach filmowych, nie powstają także nowe epizody wielu seriali. Artyści, w tym aktorzy, zachęcają swoich fanów do tego, by pozostali w domu. Z tej okazji Leonardo DiCaprio i Robert De Niro przygotowali wyjątkową akcję.

Aktorzy pojawią się w filmie "Killers of the Flower Moon". Za kamerą stanie Martin Scorsese. Fabuła filmu jest oparta na podstawie książki "Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI" Davida Granna. Akcja toczy się w Oklahomie, gdzie w dziwnych okolicznościach zaczynają ginąć Indianie. Zagadkę serii morderstw próbuje rozstrzygnąć FBI.

DiCaprio i De Niro zachęcają swoich fanów, by wspomogli akcję All In Challenge, zebrane fundusze mają zostać wydane na posiłki dla osób starszych, dzieci i osób mających bezpośredni kontakt z chorymi. Z tych wszystkich osób zostanie wylosowana jedna, która spędzi cały dzień na planie filmu "Killers of the Flower Moon", zagra w filmie i dodatkowo otrzyma zaproszenie na premierę. Jest o co walczyć.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/RO