Zamknij

Lesbijka w nowym serialu TVP

Redakcja
01.02.2018 16:10
Za marzenia serial
fot. ons.pl

Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że na TVP pojawi się nowy polski serial: "Za marzenia". Będzie to produkcja byczajowo-komediowa, opowiadająca o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Okazuje się, że jedna z bohaterek będzie lesbijką.

Choć jeszcze nie wiadomo czy serial "Za marzenia" pojawi się w telewizyjnej Jedynce, czy Dwójce, to już wiadomo, że może to być produkcja, która wywoła spore kontrowersje. Choć wątki miłości czy związków homoseksualnych już pojawiały się w produkcjach pokazywanych na antenie TVP (choćby w "M jak miłość", kiedy to jej mąż okazał się gejem), to jednak nie trwały one długo i nie dotyczyły głównych bohaterów. Czyżby tym razem miało być inaczej?

W serialu "Za marzenia", który już niebawem trafi na ekrany, zobaczymy m.in. Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk, Piotra Nerlewskiego, Katarzynę Figurę, Radosława Krzyżowskiego, Izę Kunę, Marcina Perchucia czy Paulinę Chruściel. Ta ostatnia grać będzie aktorkę lesbijkę. Jak w rozmowie z "Galą" zdradziła aktorka, będzie to ciekawa postać, a granie jej będzie wyzwaniem.

"Przede mną zdjęcia do serialu "Za marzenia". Gram interesującą postać - aktorkę, lesbijkę. To mnie cieszy, bo lubię niełatwe zadania" - powiedziała Chruściel.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana, jednak wiadomo, że premierowe odcinki emitowane będą raz w tygodniu.

Czy to sposób TVN na przyciągnięcie młodszych widzów?

RadioZET.pl/SA