Zamknij

"Leśniczówka" - nowa telenowela w TVP. O czym opowiada? [PREMIERA, OBSADA]

Redakcja
21.11.2017 16:18
Leśniczówka serial TVP
fot. ons.pl

Wiosną 2018 roku trafić ma na ekrany nowa telenowela TVP - "Leśniczówka". O czym opowiadał będzie ten serial i kogo w nim zobaczymy?

Serial "Leśniczówka" po raz pierwszy zapowiadany był jeszcze jesienią 2017, kiedy we wrześniu, podczas podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, Telewizja Polska ogłosiła najlepsze projekty serialowe, oczekujące na realizację w latach 2017 i 2018. Wśród "Leśniczówka" znalazła się wśród nich.

Wiemy już, że trwają ostatnie prace przed rozpoczęciem produkcji. Jak informuje serwis Wirtualne Media, zdjęcia mają ruszyć przed końcem roku, a wiosną 2018 roku na antenie TVP1 zobaczymy pierwsze odcinki serialu.

"Leśniczówka" - o czym opowiada i kto w obsadzie?

W bohaterów serialu wcieli się wielu znanych i cenionych polskich aktorów - m.in.  Krzysztof Globisz, Anna Seniuk i Jolanta Fraszyńska, a także Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki.

Akcja "Leśniczówki" rozgrywa się w tytułowej leśniczówce. Serial ukazać ma życie bohaterów mieszkających w lesie, z daleka od wielkiego miasta.

Przypomnijmy, że innym serialem, nad którym pracuje TVP, a pierwsze efekty tych prac już mogliśmy zobaczyć, jest "Korona Królów", czyli pierwszy serial TVP poświęcony średniowiecznej historii Polski. Zwiastun tej produkcji już dostępny jest w sieci.

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA