Zamknij

Leśniczówka. Nowy serial TVP. Kiedy premiera?

Redakcja
02.03.2018 10:20
Leśniczówka. Nowy serial TVP. Kiedy premiera?
fot. Eastnews

„Leśniczówka” — już niedługo premiera nowego serialu TVP. Kogo zobaczymy w obsadzie? 

Leśniczówka. Nowy serial TVP

W „Leśniczówce” zagrają m.in. Krzysztof Globisz, Anna Seniuk i Jolanta Fraszyńska, a także Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki.

Zobacz także

Fabuła „Leśniczówki” rozgrywa się w tytułowej leśniczówce. Serial ukazać ma życie bohaterów mieszkających w lesie, z daleka od wielkiego miasta. Jak informują Wirtualne Media, akcja skupi się na postaciach, granych przez Marka Bukowskiego i Jolantę Fraszyńską, którzy przeprowadzają się z miasta do lasu. Jednak zmiana warunków życia będzie tylko pozorną odskocznią od wielkomiejskiego chaosu. Rodzinne tajemnice, które widzowie będą odkrywać razem z bohaterami, mają nawiązywać do historii Polski.

Leśniczówka. Odcinki

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, telenowela będzie emitowana w piątki o godz. 17.55 i 18.25. Premiera pierwszego odcinka już 2 marca 2018 roku. „Leśniczówka” w swoim paśmie zastąpi m.in. piątkowe emisje „Klanu” (serial pokazywany będzie jedynie od poniedziałku do czwartku).

Zobacz także

Za reżyserię „Leśniczówki” odpowiedzialny jest Maciej Żak, reżyser i scenarzysta wielu filmów, który realizował dla Jedynki telenowelę „Rezydencja”.

RadioZET.pl/SI