Zamknij

Leśniczówka. Dziś dwa odcinki. Co się wydarzy?

Redakcja
02.03.2018 15:57
Serial Leśniczówka
fot. TVP

„Leśniczówka” — premiera nowego serialu Telewizji Polskiej już w piątek, 2 marca w TVP. Jaka jest obsada produkcji? Gdzie oglądać odcinki? Czy będzie dostępny online? Co wydarzy się w 1. i 2. odcinku serialu „Leśniczówka”? Zdradzamy wszystkie szczegóły!

Leśniczówka. Obsada nowego serialu TVP

W „Leśniczówce” pojawią się największe gwiazdy polskiego kina, takie jak: Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz czy Michał Czernecki.

Leśniczówka. Serial TVP

Akcja serialu „Leśniczówka” rozgrywa się, co oczywiste, w tytułowej leśniczówce. Nowy serial TVP będzie koncentrował się na tym, jak zmienia się życie głównych bohaterów (w tych rolach: Marek Bukowski i Jolanta Fraszyńska), którzy przeprowadzają się do lasu z miasta. Szybko okaże się jednak, że wewnętrzny chaos niewiele ma wspólnego z miejscem zamieszkania. Rodzinne tajemnice, które widzowie będą odkrywać razem z bohaterami, mają nawiązywać do historii naszego kraju.

Leśniczówka. Odcinki

Nowy serial TVP będzie pokazywany w piątki o godz. 17.55 i 18.25 (od razu dwa odcinki). Premiera 1. odcinka serialu „Leśniczówka” już w piątek, 2 marca 2018 roku, o godzinie 17.55. Tuż po zakończeniu 1. odcinka widzowie będą mogli zobaczyć 2. odcinek produkcji. „Leśniczówka” w swoim paśmie zastąpi m.in. piątkowe emisje „Klanu” (najdłuższa polska telenowela będzie emitowana jedynie od poniedziałku do czwartku). Serial można oglądać także online, za pośrednictwem serwisu Vod.tvp.pl.

Zobacz także

Leśniczówka. 1. odcinek

Rodzina Majewskich szykuje się na imprezę urodzinową dziadka Antoniego do leśniczówki. Podczas przygotowań do przyjęcia nowy leśniczy żali się na problemy z rodziną Karczów, którzy są lokalnymi potentatami branży drzewnej. Najmłodszy z nich, Daniel, właśnie wraca do domu. Imprezę rodzinną Ruszczyców zakłócają nagle odgłosy. Ktoś oddaje strzały...

Leśniczówka. 2. odcinek

Dziadek Antoni jest w szpitalu w związku z raną postrzałową. Decyduje się na szczerą rozmowę z Katarzyną, Maryną i dawnym przyjacielem Wiktorem, który jest księdzem. Po powrocie do leśniczówki Zuza i Pola spotykają osieroconą łanię...

RadioZET.pl/SI