Zamknij

Leśniczówka. Wpadka w serialu. Plakat Konstytucja

Redakcja
17.04.2018 09:37
Serial Leśniczówka
fot. TVP/Leśniczówka/VOD

Nowy serial „Leśniczówka” spotkał się z zainteresowaniem widzów. Już wiadomo, że powstanie drugi sezon produkcji. Ale nie ma rzeczy idealnych — widzowie dostrzegli ostatnio przezabawną wpadkę w serialu. Nie spodoba się ona partii rządzącej...

Leśniczówka. Wpadka w serialu. Plakat Konstytucja

Oglądający jeden z odcinków „Leśniczówki” wyłapali, że w jednej ze scen w bibliotece pojawiło się coś, na co Prawo i Sprawiedliwość nie powinno pozwolić. W jednym z kadrów widoczny jest przez chwilę plakat będący częścią antyrządowej kampanii prowadzonej przez opozycję z napisem „KonsTYtucJA”. Jest on symbolem protestów w obronie polskiego sądownictwa.

Plakat będący symbolem o praworządność nad Wisłą zaprojektował malarz i grafik Luka Rayski.

Akcja serialu „Leśniczówka” rozgrywa się, co oczywiste, w tytułowej leśniczówce. Nowy serial TVP koncentruje się na tym, jak zmienia się życie głównych bohaterów (w tych rolach: Marek Bukowski i Jolanta Fraszyńska), którzy przeprowadzają się do lasu z miasta. Szybko okazuje się jednak, że wewnętrzny chaos niewiele ma wspólnego z miejscem zamieszkania. Rodzinne tajemnice, które widzowie będą odkrywać razem z bohaterami, nawiązują do historii naszego kraju.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI