Zamknij

Zobacz zwiastun filmu na podstawie przerażającej legendy miejskiej. W roli głównej gwiazdor "Piły"

20.05.2021 14:27
Piła V - Toblin Bell - kadr z filmu
fot. Album Online/East News

Film "Let Us In" to produkcja oparta na legendzie miejskiej o dzieciach z czarnymi oczami. W jednej z głównych ról wystąpił Tobin Bell znany z serii "Piła". Jak prezentuje się zwiastun?

Krążące po internecie historie o tajemniczych dzieciach z czarnymi oczami stały się kanwą, na której powstał film "Let Us In", łączący w sobie elementy horroru i science fiction. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

"Let Us In" - zwiastun filmu na podstawie legendy miejskiej o dzieciach z czarnymi oczami

Legenda miejska o przerażających dzieciach z czarnymi oczami krąży po Stanach Zjednoczonych od lat 60. XX wieku. W internecie można się natknąć na różnego rodzaju opisy spotkań z pozornie zwykłymi nastolatkami, proszącymi, by wpuścić je do samochodu bądź domu. Po bliższym kontakcie widać jednak, że dzieciaki nie wyglądają zwyczajnie - mają pozbawione białek i źrenic, ziejące pustką czarne oczy.

Na podstawie tej legendy miejskiej postanowiono powołać do życia produkcję, która jest mieszanką kina grozy i science fiction z lat 80. XX wieku. Twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji pod tytułem "Let Us In", w której pojawiają się dzieci z czarnymi oczami.

Jak widać, fani serialu "Stranger Things" powinni być zainteresowani seansem "Let Us In", ponieważ twórcom filmu udało się powołać do życia bardzo podobny klimat stojący na pograniczu horroru i kina nowej przygody. Zadowoleni powinni być również miłośnicy serii "Piła", bo w jednej z głównych ról występuje Tobin Bell, który przez lata wcielał się w Jigsawa.

Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "Let Us In".

Energiczna dwunastolatka i jej najlepszy przyjaciel chcą odkryć nagłe zniknięcia kilku zaginionych nastolatków z miasteczka, w którym żyją. Zdając sobie sprawę, że może wydarzyć się coś poważnego, Emily i Christopher muszą stawić czoła siłom, których nawet nie są w stanie sobie wyobrazić

Kiedy zadebiutuje ta intrygująca produkcja?

"Let Us In" - kidy premiera filmy?

Reżyserem "Let Us In" jest Craig Moss. W pisaniu scenariusza pomógł mu JW Callero. Oprócz Bella w produkcji wystąpili Makenzie Moss, Sadie Stanley, Mackenzie Ziegler, Siena Agudong i O’Neill Monahan. Produkcja trafi na amerykańskie platformy VOD już 2 czerwca 2021 roku. Na razie nie wiadomo kiedy i w jakiej formie "Let Us In" pojawi się w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/Youtube