Zamknij

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera": HBO opublikowało mini-dokument o powstaniu filmu [WIDEO]

22.03.2021 12:27
"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera": HBO opublikowało mini-dokument o powstaniu filmu [WIDEO]
fot. materiały prasowe HBO

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" to jedna z najgorętszych premier tego sezonu. HBO podzieliło się zakulisowym wideo z planu zdjęciowego.

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" to film już niemalże legendarny. Jego premierę zawdzięczamy nie tylko nieugiętemu reżyserowi, ale także (przede wszystkim) fanom, którzy za sprawą #ReleaseTheSnyderCut sprawili, że produkcja ostatecznie ujrzała światło dzienne. Teraz HBO podzieliło się mini-dokumentem o powstaniu "Zack Snyder's Justice League".

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera": mini-dokument o powstaniu filmu

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" to pierwotna wersja głośnej produkcji z 2017 roku, wyreżyserowana przez tytułowego Zacka Snydera. Z powodów rodzinnych filmowiec nie był w stanie dokończyć dzieła i wówczas na scenę wszedł Joss Whedon. Kinowa wersja "Ligi Sprawiedliwości" diametralnie różniła się od tej stworzonej przez Snydera i została zmiażdżona przez odbiorców.

Fani przez lata domagali się opublikowania pierwotnej wersji filmu i ostatecznie się udało. Premiera "Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera" odbyła się 18 marca 2021 roku. Film został nieco cieplej przyjęty, niż poprzednik.

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera": gdzie oglądać? 

Film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" dostępny jest w serwisie HBO GO. W rolach głównych wystąpili Ben Affleck, Henry Cavill, Gal GadotJason Momoa, Ray Fisher oraz Ezra Miller.