Zamknij

„Listy do M. 4“ trafią na VOD. Gdzie można obejrzeć polski świąteczny hit?

02.06.2021 12:14
Listy do M.4 - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

„Listy do M. 4“ to świąteczna komedia romantyczna z plejadą polskich aktorów. Ogłoszono właśnie premierę filmu na platformach VOD. Gdzie i kiedy obejrzymy polski hit, którego patronem medialnym jest RadioZET?

Listy do M.4” to kontynuacja świetnie przyjętej serii polskich komedii romantycznych, rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Dotychczasowe trzy części były wielkimi frekwencyjnymi hitami i jak podają oficjalne dane – obejrzało je przeszło 9 mln widzów. Premiera 4. części została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa, przez co film wylądował finalnie w bibliotece serwisu Player.pl 1 lutego 2021. Teraz jednak produkcja dostępna będzie także na innych platformach streamingowych.

„Listy do M.4” – fabuła

4. część cyklu opowiada o dalszych losach znanych i lubianych bohaterów, wprowadzając do historii także nowe postacie. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha po raz kolejny staną na głowie, w związku z przedświąteczną gorączką. Święta Bożego Narodzenia to bowiem niezwykły czas w roku, który teoretycznie wyciąga z ludzi ich najlepsze cechy, ale zanim to nastąpi, z powodu stresu, ukazuje też ich najgorsze strony. „Listy do M.4” to kolejna zwariowana komedia z bogatym wachlarzem postaci.

„Listy do M. 4” – zwiastun 

Film promowany był następującym zwiastunem:

„Listy do M.4” – obsada i ekipa

4. część cyklu powstała pod okiem reżysera Patricka Yoki, najlepiej znanego ze współpracy na planach seriali „Hela w opałach”, „ Świat według Kiepskich” czy „ Rodzinka.pl”. Za scenariusz nowego filmu odpowiadają Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, autorzy sukcesu poprzednich części cyklu.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr AdamczykMagdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna, Danuta Stenka, Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior czy Eryk Lubos.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Listy do M. 4” – na których platformach zobaczymy film? 

Produkcja zadebiutowała 1 lutego ekskluzywnie w serwisie Player.pl. Od 4 czerwca film będzie można oglądać także na innych płatnych platformach streamingowych. „Listy do M.4” zobaczycie w serwisach: Premiery CANAL+, Canal+, nc+ GO, Player.pl, VoD.pl, Ipla, a także w ofercie Wideo Na Żądanie providerów telewizji: Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Netia, Inea, Toya.

Czytaj także:  "Druga połowa": Trener i członkowie reprezentacji Polski obejrzeli film. Jaka była ich reakcja?

RadioZET.pl/materiały prasowe Kino Świat