Zamknij

"Listy do M. 4" - w listopadzie nie będzie premiery filmu

Redakcja
30.10.2020 09:53
Listy do M.
fot. Materiały prasowe Kino Świat

Od kilku miesięcy informowaliśmy Was o premierze kolejnej, czwartej części kultowej, świątecznej sagi - „Listy do M. ”. Niestety, z powodu pandemii, film nie pojawi się w kinach listopadzie tego roku.

Wiemy, że wielu widzów czekało na ten film, my, w Radiu ZET, również odliczaliśmy dni premiery. Jednak nowej odsłony „Listów do M”, którym od pierwszej części patronuje Radio ZET w listopadzie nie obejrzymy w kinach.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że kolejne części tej serii są przez widzów bardzo wyczekiwane, zyskały status klasyka, a dla wielu osób wyjście do kina z najbliższymi i znajomymi stało się świątecznym rytuałem. Tym bardziej pragniemy podkreślić, że nie była to dla nas łatwa decyzja. Liczymy jednak, że w obecnym czasie spotka się ona z Państwa zrozumieniem – można przeczytać w komunikacie twórców „Listów do M.”.

„Listy do M.” od lat cieszą się ogromną popularnością wśród polskich widzów, jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje dotyczące premiery filmu - dowiecie się tego z Radia ZET. 

Zobacz także: Listy do M. 4 - kiedy w kinach i o czym będzie film? [PREMIERA, OBSADA, ZWIASTUN] 

„Listy do M.”: ulubiony świąteczny film Polaków

Pierwsza część „Listów do M.” miała premierę w 2011 roku. Film z marszu stał się hitem. W produkcjach możemy śledzić losy kilkunastu osób, których drogi krzyżują się w czasie świąt Bożego Narodzenia. 

Do tej pory powstały trzy części. W „Listach do M.” można zobaczyć m.in. Magdalenę Rożczkę, Danutę Stenkę, Agnieszkę Dygant, Tomasza Karolaka, Macieja Stuhra, Piotra Adamczyka, Wojciecha Malajkata i Romę Gąsiorowską.

Zobacz także: "Listy do M. 4": Cezary Pazura, Rafał Zawierucha i inni jako nowi bohaterowie. Co o nich wiemy? 

RadioZET.pl