Zamknij

"Listy do M. 4" z datą premiery. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć film?

25.01.2021 15:44
Tomasz Karolak
fot. Adam Staskiwiecz/East News

"Listy do M. 4" nie trafią jednak do kin? Okazuje się, że kolejna część popularnej produkcji trafi na platformę streamingową. Kiedy premiera "Listów do M. 4"? Podajemy szczegóły.

"Listy do M. 4" z datą premiery. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnej komedii romantycznej. Film nie trafił do kin w 2020 roku ze względu na pandemię koronawirusa, ale twórcy znaleźli inny sposób, by dotrzeć do fanów. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć film?

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na luty 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

"Listy do M. 4" trafią na platformę streamingową

"Listy do M. 4" to kolejny film, który ze względu na pandemię koronawirusa nie trafił do kin w przewidywanym terminie. Na całe szczęście twórcy znaleźli sposób, by dotrzeć do fanów produkcji, dlatego udostępnią film na platformie streamingowej Player

Przypominamy, że film jest jedną z najbardziej lubianych rodzimych produkcji. Zwykle "Listy do M." miały premierę w okresie świątecznym, jednak zamknięcie kin z powodu pandemii koronawirusa, sprawiło, że do premiery nie doszło zgodnie z planem. W filmie "Listy do M. 4" będziemy śledzić momenty z życia uwielbianych przez widzów bohaterów, których losy przeplatają się w okresie świąt Bożego Narodzenia. 

"Listy do M. 4" na Playerze: kiedy premiera filmu?

"Listy do M. 4" będą miały premierę na Playerze już 1 lutego 2021 roku. W produkcji występują: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Boczarska, Cezary Pazura czy Monika Pikuła. Reżyserem "Listów do M. 4" jest Patrick Yoka.

Dostęp do filmu "Listy do M. 4" będą miały osoby, które mają wykupioną subskrypcję na Playerze. 

Zobacz także:  „Godzilla vs. Kong“ – zwiastun blockbusterowego widowiska. Kiedy premiera? 

RadioZET.pl/Filmweb.pl